Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a kedvenc könyvetek?...

Mi a kedvenc könyvetek? Tudtok nekem javasolni a nyárra? Eddig sajnos sosem olvastam, de elszeretném kezdeni!?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és eddig sajnos sosem olvastam semmit, viszont most el szeretném kezdeni, mert rájöttem, hogy kezdek leépülni, nem tudok szépen fogalmazni, rossz a helyes írásom,meg esetleg ha tudtok tanácsolni nekem a kedvenceitek közül, hát ha szívesen olvasnám és szórakoztatna. :)

Amik engem érdekelnének: tini vagy a korosztályomhoz illő sztorik, lehetnek csajos, romantikus, illetve vicces, tanulságos könyvek.


Köszönöm előre is a válaszaitokat. :)



2018. jún. 9. 18:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Erdős Zsuzsanna: Vedd már észre! és a folytatása Még sincs vége! Mindkettő gimis könnyed, tini történet.
2018. jún. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szia, nekem eza top 5:) :


Szólits a neveden


Ne érints


A kárhozott


Kegyetlen szépség


Silber

2018. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Szívből köszönöm nektek a javaslatokat :) Amint elolvastam őket, írok nektek véleményt kommentbe:) ! !
2018. jún. 10. 14:39
 14/18 andreandi válasza:
Harry Potter nekem is benne van a top 3-ban. Ahogy Merle Francia históriája is, mind a 13 kötet.
2018. jún. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is talán Leiner Laurát ajánlanám, és Marni Bates könyveit. Ez utóbbi klasszik amerikai gimis sorozat.

Amúgy meg javaslom a moly.hu-t. Tudsz regisztrálni, kereshetsz kategóriánként könyveket, vannak ajánlók is. Jelölheted, mikor kezdted és fejezted be a könyvet, illetve csillagozva, és szövegesen is értékelheted őket. És persze elolvashatod mások véleményét. :)

Ha bővebb dolog érdekel, vagy konkrét könyv még, nyugodtan írj rám privát üziben.

Egy szintén 20 éves :)

2018. jún. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát! ! Végül a Harry Potter-t kezdtem el, de nem bántam meg, nagyon- nagyooon tetszik eddig, le sem tudom tenni. Nem értem miért nem kezdtem el eddig?

Köszönöm az összes többi ajánlatot is, ez után majd azok következnek :):)

2018. jún. 11. 18:52
 17/18 anonim ***** válasza:

Kerstin Gier - Időtlen szerelem trilógia

3 részes, de könnyen magába szippant.

John Green - Csillagainkban a hiba

Nicholas Sparks - Szerelmünk lapjai

Szabó Magda - Abigél

Leiner Laura - Szent Johana gimi

2018. jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Morris Gleitzman - Egyszer
2018. júl. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!