Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potter utolsó részében...

A Harry Potter utolsó részében, csak szerintem rontottak el egy részletet a merengős jelenetnél? (Film)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a filmben nem minden logikus, de ez már régóta foglalkoztat.


Amikor Piton oda adja Harrynek a könnycseppet, ugye ő beleönti a merengőbe.

Az emlékben van az a pillanat, amikor Dumbledore és Piton -beszélgetnek, majd Piton megidézi a patrónusát, hogy segítsen Harrynek. A következő képkocka, mikor Harry az erdőben van, meglátja az őzet, az pedig elvezeti a kardhoz. Viszont mikor ez történik, Dumbledore a történet szerint már halott.

(Remélem érthetően írtam le.)


Nekem ez egy kicsit mindig fura, mikor látom.



2018. jún. 13. 23:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó hát mindenben lehet hiba, Fred és George nem vette észre soha a tekergők térképén, hogy az öccsük egy halottnak hitt férfival alszik együtt, nem egy patkánnyal... Vagy, hogy Mógus fejében ott van Voldemort. :)
2018. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"Fred és George nem vette észre soha a tekergők térképén, hogy az öccsük egy halottnak hitt férfival alszik együtt, nem egy patkánnyal" Ezen besírtam :DDDD És tényleg!


Amúgy engem sokkal jobban zavar, hogy a filmben nem mondják el, hogy Voldemort nevén olyan varázslat(tabu) van hogy ha kimondják, akkor az azonnal riasztja a halálfalókat a kimondó személy hollétéről. Amikor először uralmon volt is ez volt, ezért nem mondja ki máig szinte senki a nevét. És ezért jelennek meg a halálfalók azonnal például Lovegood-éknál, mikor Luna apja kimondja hogy Voldemort.

Szerintem nem lett volna egy nagy dolog ezt megemlíteni egy jelenetben, mert így egy csomó dolog érthetővé válik,így meg aki csak a filmet nézte, nem is érti az egész jelenetet. (Meg ugye hogy miért tojik be mindenki az egész filmsorozat alatt, ha valaki nem Tudjátokkinek hívja Voldit)

2018. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azt a jelenetet gondolom azert tettek bele hogy megmutassak a nezoknek hogy piton patronusa ozsuta lily miatt + o vezette el harryt a kardhoz
2018. júl. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!