Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Történelmi romantikus könyvcím...

Történelmi romantikus könyvcím? HELP!

Figyelt kérdés

Szomszédos család fiataljai, egy fiú és egy lány jó barátságban vannak, a két család is szoros baráti kapcsolatot ápol.


A jelenet, amire emlékszem:


A fiatal férfi/fiú apja/anyja (talán) halálának hallattán, kint áll az esőben házuk melletti fa alatt, magányosan gyászol, amikor a lány megtudja a hírt, átrohan hozzájuk és meglátja a fa alatt álló férfit.

Odamegy hozzá, megöleli, talán az első csók is elcsattan.

Szeretik egymást, de társadalmi különbségek miatt lehetlennek tűnik a dolog, és a fiú családja (asszem) ellenezné is a dolgot.

Még annyira emlékszem, hogy később egy erdőben egymás mellett fekszenek és ott is megcsókolja a fiú a lányt.


Nem sok, tudom, de nagyon idegesít, hogy nem jut eszembe melyik könyv ez. :D

Ráismer valaki?



2018. jún. 18. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, mert rég olvastam, de nem a Blackmoore? Ha nem is ez, tetszeni fog, mert hasonló.
2018. jún. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!