Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » HP Lovecraft teljes kollekcioj...

SicParvisMagna kérdése:

HP Lovecraft teljes kollekciojat hol tudnam megvenni Magyarul?

Figyelt kérdés

Szoval a helyzetet az, hogy sok konyvet olvasok angolul. Az Amazon konyvboltjabol megvettem HP Lovecraft teljes muveit (az osszes megjelent muve egy ekonyvben, raadasul hyper olcson, 99 centert jutottam hozza) de sajnos Lovecraft nagyon sok complex szot hasznal amit sajnos nem ertek.


Megvennem a Magyar verziojat de a pokolba is, hat ezeket naponta adjak ki? Annyi HP Lovecraft kollekcio van hogy megall az eszem.


Felmentem par konyvesbolt oldalara, rakerestem, vision ugy nez ki magyarorszagon 7 istenverte kotetre osztottak a kollekciot, fejenkent kB 2000-2500ft. En Meg megvettem az osszes megjelent muvet 99 centert! (Kb 250ft)

Lenyegtelen, 2 kerdesem van

1: Van e a teljes kollekcionak Magyar megfeleloje? Ugy ertem van olyan HP Lovecraft kollekcio amibe benne van az ossze muve magyarul? Ha igen kerek linket.


2 Hogyha az 1 kerdesben elirtam nincsenek, akkor melyik kollekciot vegyel Meg? Es hol? Apropo csakis elektronikus konyv erdekel, kulfoldon elek, a kiszallitas ide Meg nevetseges, szoval csakis ekonyvben. Elite is koszi!



2018. jún. 23. 04:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Lovecraft összes művei 3 kötetben jelent magyar nyelven. Lásd:

[link]


Minden más magyar nyelven megjelent Lovecraft könyv csak ezek bontása, korábbi kiadásban.


Fontos azonban, hogy a cím némileg megtévesztő, minthogy a 3 kötet nem tartalmazza Lovecraft összes művét!

A hiányzó műveket az utóbbi időben kezdte el pótolni az Azilum fanzine, valamint a Magyar H. P. Lovecraft Társaság.

[link]

[link]


Hogy e-book formátumban létezik-e bármelyik is, azt viszont nem tudom.


P.S.: Bloodborn, South Park?! Még csak nem is Call of Cthulhu vagy Arkham Horror...? :)

2018. jún. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ismét #1-es vagyok.


Megnéztem a nagyobb hazai könyvesboltok honlapjait, de e-könyv formátumot sehol sem találtam (vagy csak ügyetlen volnék?).


Amit viszont ajánlanék, az az alábbi oldal:

[link]


Itt Lovecraft és társszerzői, tanítványai jó néhány műve megtalálható eredeti nyelven és magyar fordításban is. Ráadásul le is tölthetők PDF formátumban.

(Mellesleg a fentebb említett Azilum fanzine is a honlapot működtető "csapat" munkásságának köszönhető!)

2018. jún. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!