Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Suzuki Kouji: A kör (Ringu)...

Suzuki Kouji: A kör (Ringu) c. könyve végül megjelent valaha is magyarul?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy tervben volt, sőt anno a Bookline.hu-n még megjelenési dátumot is kapott. Időközben viszont az Ulpius-ház kiadó csődöt jelentett, a projekt pedig "eltűnt".

A minap rákerestem a neten, és az alábbi oldalon megtaláltam a könyvet kiadási adatokal (ISBN szám, stb.) és listaárral együtt; viszont nem rendelhető.

[link]


Bookline, Libri, Alexandra, stb. oldalakon semmi infó róla...



#könyv #horror #regény #A kör #Ulpius-ház #Suzuki Kouji #Koji Suzuki
2018. jún. 23. 06:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, hogy bármikor kiadták volna, azt se tudtam, hogy tervezik. Ha csődbement a kiadó, akkor nincs rá esély, hogy kiadják most már. Ajánlom, olvasd el angolul, le lehet tölteni, nekem tetszett.
2018. jún. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válasz! Ment a pacsi.


A projekt amúgy 2012-es volt, és 2013 tavaszán úgy állt a dolog, hogy a fordítás el is készült, a kiadást viszont elhalasztották. Később aztán jött a csődbejelentés, stb., és végül - sok más érdekesnek ígérkező projekttel egyetemben - eltűnt a honlapokról.


Egy ideig vártam, aztán unalmamban magam álltam neki a fordításnak, de az eredeti japán szöveg néhány oldal után nagy falatnak bizonyult...

Az angol szöveg megvan, és úgy tűnik, nem nagyon maradt más opcióm. Bár jobban szerettem volna a kezemben fogva, lapozgatva, és persze magyar nyelven olvasni.

2018. jún. 25. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!