Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpaden igényesen megírt...

Wattpaden igényesen megírt történeteket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Ne legyen fanfiction, kérlek.


Nem szeretnék olyan történetet olvasni, ahol a lány beleszeret az iskola rosszfiújába, a fiú is belé, összejönnek blablabla...


Ettől függetlenül Daddy Kink és erotikus könyv is jöhet.

Nem muszáj magyarnak lennie. Értem és az angolt és a szlovákot is. Szeretem az aranyos/fluff történeteket is.


A lényeg, hogy legyen jól megírva!



2018. jún. 30. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A wattpad nem a legjobb valasztas szerintem, ha igenyes tortenetet keresel. Magyar nyelvuhoz ajanlom a Merengot. Amugy semmilyen fandom nincs, ami tetszik? En altalaban pont a fanfictionokre megyek ;)
2018. júl. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

Szia!

Hátha ez elnyeri a tetszésed:


[link]

2018. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak: Tudom, szeretnék ott is körülnézni. Arról az oldalról sok jót olvastam, csak sosem vitt rá lélek felmenni oda :) Imádom a kpopot, eddig csak fanficeket olvastam, ezért szeretnék egy kicsit újítani :D


A másodiknak pedig: Köszönöm, belekukkantok :)

2018. júl. 1. 21:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fantasy jöhet? Mert akkor

[link]

2018. júl. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Random?


[link]

2018. júl. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A "Névtelenül egészen" azt nagyon ajánlom az eleje sablonosan kezdődik aztán olyan bonyodalmak lesznek, hogy a vége felé már sírtam is néhány részen. Nagyon igényesen lett megírva. Nagyon olyan mint egy film akár. Tényleg érdemes elolvasni
2018. dec. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

- Alice 1-2. része

- Hidegháború

- Futótűz

- A vonzás szabálya

- Without Shadow


Lehet egy kicsit elkéstem, de ezekbe érdemes beleolvasni. 😉

2019. júl. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!