Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van valaki rajtam kívűl aki a...

Van valaki rajtam kívűl aki a Harry Potter sorozatban akár filmekben, akár könyvekben imádja Pitont?

Figyelt kérdés
Nekem a kedvenc karakterem, imádom, rengeteg titkot rejt a felszín alatt és egy hihetetlen jó ember, mégis imádom a tanári "szemétkedéseit". A könyvben és a filmben egyaránt a Piton emlékezetébe és múltjába a merengő segítségével való visszatekintés volt a leggyönyörűbb, legmaghatóbb számomra. Természetesen mellette imádom Harry, Hermionét, az egész Weasley családot, Dracot stb... de senki nem érti meg miért imádom ennyire Perselus Pitont. Valaki?😂

2018. júl. 1. 21:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%

Igen,nekem is nagy kedvencem,talán a legjobban az ellentmondásossága miatt.De az is tetszik,hogy nagyon művelt,sokoldalú,és - bár ez negatív vonás - arrogáns.Neki abszolút meg lehet bocsátani. :-)

Én fanfictiont is írok róla,bár még nem tettem ki sehová.

2018. júl. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
69%
Számomra is Piton a legszimpatikusabb, legkedvencebb karakter. Összetett, titokzatos, hűséges, stb...
2018. júl. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
69%
IMÁDOOOOOOM!Összetört a szívem,amikor meghalt Alan Rickman,a kedvenc színészem.
2020. ápr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem, de a barátnőm imádja:).
2023. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!