Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek a Negimáról és a...

Szerintetek a Negimáról és a UQ Holderől érdemesebb a Mangát elolvasni, mint az Animét nézni?

Figyelt kérdés
A Negimából még egy részt se láttam, a UQ-Holdernek meg csak a felét és érdekelne, hogy az Anime vissza tudta-e adni a Manga minőségét, vagy mint a legtöbb sorozatnál, itt is egy kicsit lesoványították?
2018. júl. 2. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a negimát nem láttam és nem is olvastam, de az uq holdert követtem és követem még most is a mangát . Csak hogy az anime az olyan rossz lett hogy sírhatnékom van :D úgyhogy inkább a mangát ajánlanám.
2018. júl. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én megnéztem a Negimát (mindkét változatot, plusz a filmet meg az OVA-kat, de közük egymáshoz nem volt), illetve olvastam a mangát egy jó ideig, csak most már fogalmam sincs hol tartottam benne :D. A lényeg hogy az anime egy érthetetlen szemét, kever benne csomó dolgot és le se zárja a szálat. A manga viszont tetszett, sőt nagyon jó volt (már ameddig eljutottam). A UQ-Holder dettó, úgyhogy nem is koptatom a számat, plusz #1 is leírta. De nézd meg azért őket ha akarod, ez nem elrettentés, én se haltam bele :D
2018. aug. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval, akkor a kettőnek (mármint az UQ Holdernek és a Mahou Sensei Negimának) most van köze egymáshoz, vagy csak a Mangaka ugyanazokat a szereplőket használta fel e két művéhez?
2018. aug. 9. 12:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Végülis van közük egymáshoz, mert sokszor említik a UQ-ban a régi időket, és kicsit néha bonyolult benne, hogy ki-kicsoda, de annyira nem vészes. Mivel minden a Mahou-val kezdődik, ésszerűbb azzal kezdeni.
2018. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!