Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretnék választ kapni...

Szeretnék választ kapni ezekre a kérdésekre a Harry Potter-rel kapcsolatban:?

Figyelt kérdés

•Harry Potter gyerekei aranyvérűek?

•A Teszlek süveg beoszt abba a házba, amelyikbe te szeretnél menni, akkor is, ha ő mást gondol?

• Narcissa Malfoy gonosz?

• Draco Malfoy az apjáékkal él együtt felnőtt korában is?

• Draco Malfoy megbékélt a muglikkal?



2018. júl. 3. 10:48
 1/10 anonim válasza:
89%

1. Szerintem nem lehetnek,mivel Harry félvér (az anyja sárvérű volt).

2.Igen, Harryt a Mardekárba akarta,de kérésére a Griffendélbe került.

3.Én Narcissat inkább gyávának látom,csak úgy mint az egész Malfoy családot. Tehát ha számukra az az előnyös,hogy a gonosz oldalt szolgálják,akkor oda állnak. Ha nem,akkor elpártolnak onnan is.

4-5. Ez nem derül ki a történetből.

2018. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem arányvérűek, mivel apai ágon mugli származásúak. [link]


2. A könyv alapján, ha több házba is beillik valaki, akkor igen.


3. Igen és nem. Mármint a sorozat elején ellenszenvet mutat sokak iránt és egyértelműen Voldemort oldalán áll. Azonban a hetedik részben érezhetően változott a személyisége. Például az erdőben nem fedi fel, hogy Harry tetszhalott. Valószínűleg az események hatására értékelte át a dolgokat.


4. Lehetséges. Bár mivel saját családot alapított valószínűbb, hogy a hamar összeköltözött a leendő feleségével.


5. Ezt valahogy nem tudnám elképzelni. Szerintem csak meghúzza magát a későbbiekben és nem hangoztatja a véleményét a muglikkal kapcsolatban. Legfeljebb a szűk ismeretségi körében.

2018. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

- nem, mivel Harry félvér

- néha biztosan, Harryt sem a Mardekárba tette

- nem, csak miel Black, így érthető, hogy nem is a jó oldalon áll

- nem, összeházasodik valami... nem tudom, hogy hívják a nőt

- ő alapból nem bántott muglikat, vagy ha igen, akkor a Voldemort iránti félelme miatt

2018. júl. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3-as. Tudom, hogy nem bántott senkit Malfoy. Úgy értem, hogy a későbbiekben is lenézi őket?


Amúgy köszi mindenkitől, nagyon jókat mondtatok.

2018. júl. 3. 13:39
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

* Kevert vérűek, mivel Harry félvér.

* Ha teljesen egyértelmű a helyzet, akkor szinte meg sem várja, hogy az alany homlokához érjen, már kiáltja a döntést. A többinél szerintem mérlegel.

* Szerintem Narcissa egyáltalán nem gonosz.

* Jó kérdés, hogy Draco végül hol élt. Passz.

* Szerintem inkább csak elviseli őket, de a lenéző undora soha nem múlik.

2018. júl. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Csak az aranyvérű, akinek az összes felmenője generációk óta boszorkány vagy varázsló.


2. Harryben lévő horcrux miatt ment volna a Mardekárba, míg az igazi Harry abszolút griffendéles. Szóval a két házba ugyanakkora eséllyel juthatott volna, de a korábbi beszélgetések miatt hevesen ellene volt a másik háznak, ezért nem került oda.


3. és 5. Nem hinném, csak ugye ebben nőtt fel. Meg ugye mások lenézésével magát emeli piedesztálra. Draco is, mint a többi mardekáros, vágyott az elismerésre, a felsőbbség érzésére. Scorpiust már nem engedte ilyen eszmékre tanítani az anyja.


4. Igen, szerintem a családi kúriában laktak ők is, hisz hatalmas az épület, meg ugye az a családi birtok.

2018. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Harry félvér, így a gyermekei nem lehetnek aranyvérűek

2. Igen, figyelembe veszi a kérést, lásd: Harry

3. Szvsz nem gonosz, de neveltetésének, a családi hagyományoknak megfelelően él és gondolkodik.

4. Passz. Biztos leírta valahol JKR, de akár élhetnek együtt is a nagy családi birtokon.

5. Kizártnak tartom. Maximum elviseli őket.

2018. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

1. - hat vegulis ginny es harry is tudnak varazsolni, viszont harry ugye felig felver mivel az anyja szulei muglik, viszont apai agon “tiszta” a vere. De szerinten aranyverunek szamitanak csak nem tiszta aranyverunek, mint pl draco akinek hosszu generaciokon keresztul aranyveru rokonai voltak csak

2. Szerintem csak akkor valaszthatsz ha egyszerre tobb hazba is illesz, pl a griffendelbe es a hollohatba is es akkor eldontheted hogy melyikbe akarsz menni a ketto kozul

3. Van benne gonosz is, de jo is mint az osszes tobbi szereploben. Hiszen ahogy sirius mondta: “mindenkiben van feny es nemi sotetseg is”

4. Ez nem derul ki a konyvbol, de gyanitom meghazasodik es elkoltozik a felesegevel egy masik kuriaba

5. Szerintem sose tudott megbekelni vele, de talan felnott korara kicsit “kinott” a beteges mugligyuloletbol

2018. júl. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PrizLili16 válasza:
48%
Az első néggyel eggyet értek a többi válaszadóval de az ötödik igenis kiderül legalábbis szerintem. Hogy utálhatná a muglikat ha a felesége is egy mugli poronty , és megbékél Hermionéval is ?😀
2018. júl. 31. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Greengrass egy aranyvérű család.
2018. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!