Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok olyan könyvet, amiben...

Tudtok olyan könyvet, amiben érdekes, vagy jópofa történeteket mesélnek el? Az lenne a lényge, hogy 1 könyvben több legyen.

Figyelt kérdés

2018. júl. 11. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Pillangó 1-2
2018. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Koszi!!

Jöhet még :)

2018. júl. 11. 21:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudok többet.
2018. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Semmi baj. Akkor ennek utána nézek amit írtál ;)
2018. júl. 11. 22:20
 5/9 anonim válasza:

Ráth-Végh Istvántól elég sok minden, a teljesség igénye nélkül:

Az emberi butaság

A fáraó átka

A varázsvessző

A pénz komédiája


Innen szemezgethetsz: [link]

2018. júl. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szuperpempő


Ez a kedvencem ebben a műfajban, nagyon vicces!

2018. júl. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Illyés Gyula Hetvenhét magyar népmese
2018. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A Tengerész ***** válasza:
Tényleg nem akarlak megbántani, de olvass bármit, csak olvass! És menet közben fog kinyílni előtted egy új világ. De ha biztosra akarsz menni mindjárt az elején, olvass Rejtőt!
2018. júl. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Hoffhy válasza:
Igaza van Tengerésznek,de én jobban "kiszolgállak" ! Nem kell ragaszkodni a short storikhoz a humor műfajában sem !Mindenesetre az olvasás "elkezdéséhez" jó "ugródeszkák" a novellák ! A Svejk minden sora tömény röhej,vagy Hellertől a 22-es csapdája. Magyarok:Rejtő ragyogó ajánlat,Karinthy felülmúlhatatlan ! ("A humorban nem ismerek tréfát!"),Tanár úr kérem !(több rövid),Feljelentem az emberiséget ! Öregem,már a cím beszarás!,nem?(több rövid).Moldovának is van, pont a Kérésednek megfelelő műve...Mark Twain:Megszelidítem a kerékpárt (rövidek),későbbre?:Egy jenki Afthur király udvarában. James Elliot:Kutyák a rendelőmben (rövidek).Későbbre?:Állatorvosi pályám kezdetén.(éltrajzi regény,bő humorral).Boccaccio:Az apácafőkötő (rövidek,"Felnőtt"-tartalmú novellák) az olvasás kortalan ! Jómagam szinte gyerekfejjel olvastam a B.-összest ! Gerald Durrel:A családom,és egyéb állatfajták.Tőle tucatnyi könyvet Találhatsz ! Amikor a bekapott horgot mélyebbre Nyeled,RÁ FOGSZ JÖNNI,hogy a könyvek adnak Téged kézről-kézre ! Az ajánlott dolgok,természetesen egyetelen homokszemnyit (sem) tesznek ki a Szaharából...
2018. júl. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!