Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan írjak több szemszöges...

Hogyan írjak több szemszöges könyvet?

Figyelt kérdés
Ti hogy szeretitek olvasni a váltást?

2018. júl. 19. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1 fejezet = 1 nézőpont

Én így szeretem.

Ha egy fejezetben több nézőpont keveredik azt nem szeretem.

2018. júl. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy szeretem, hogy fejezetenként váltakozik.
2018. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden egyes karakter jellemét,személyiségét,természetét,múltja-jelene-jövője =egész "életét" külön dolgozd ki ;/.

(Egy-egy valós személy alapján)

Igen ,igy egy kicsit "tudat hasadásos leszel😂", de képzeld magad a bőrükbe...

2018. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dear White People sorozatot ismered?


Jobb ha nem is ... egy szélső baloldali probaganda. Az elején azt hittem, hogy komikus túlzásokkal és kicsit azt próbálják kiparodizálni, hogy milyen irányba csúszik a társadalmunk (legalábbis az USAban), de nem .... láttam pár interjút a szereplőkkel és ők ezeket a dolgokat teljesen komolyan gondolják, szóval élvezetes lehet ha nem veszed komolyan és nem realizálod milyen értékeket akar ténylegesen átadni a sorozat.


Az ottani epozódoknak a felbontása szerintem tökéletes lenne.


Van kb 5-6 főszereplő és mindegyik epizódban a te esetedben fejezetben ugyan azon a történéseken mennek át a saját szemszögükből. Egyátalán nem vállik unalmassá, mert ez a pár főszereplő nem együtt élik meg az eseményeket hanem midegyikük külön úton megy és bizonyos pontokban találkoznak és érdekes megtudni, hogy pontosan hogyan és mért jutott abba a helyzetben, ami később nagyban befolyásolta az egyik karaktert, aki majd egy harmadikat és a végére hogyan futnak össze a szálak.

2018. júl. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!