Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok könyveket?

Mondanátok könyveket?

Figyelt kérdés

Olyasmi könyvekre gondoltam mint pl. Off Campus, Papír hercegnő sorozat, Luxen sorozat

Szóval lehet természetfeletti is csak a lényeg hogy érdekes legyen és mondjuk főiskolásokról vagy gimisekről szóljon.



2018. júl. 29. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Garantálom, hogy nem fogod letenni ezt könyvet: Sherry Gammon - Szerethetetlen (trilógia első része)

Vannak benne iskolás részek, de nem ezen épül a tartalom. Drogdílerekről, gyilkosságokról, pszichopatákról, romantikáról, családi háttérről, szegénységről szól. Leginkább szomorú könyv, de persze happy enddel zárul. Van folytatása, de már más szereplők lesznek fölényben. Online is olvasható.

2018. júl. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a könyveket, amiket felhoztál példaként, de a második mondat alapján Jamie McGuire Sötétség és Fény angyalai trilógiája jutott eszembe, nem tudom mennyire számít természetfelettinek.
2018. júl. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A Luxen-sorozatot én is olvastam.. Hatalmas Daemon Black fan vagyok.. na én ajánlanám a következőket:

1. Csitt,csitt (Becca Fitzpatrick) -bukott angyalokról,nefilekről, szerelemről,gimiről és tinikről szól. van folytatása.

2. Fallen-Kitaszítva (Lauren Kate) -bukott angyalokról,szerelemről,suliról szól. másfajta mint az előző.. ennek is van folytatása.

3.Végzet ereklyéi sorozat. (Cassandra Clare)- naggyon jó, árnyvadászokról szól (angyal ember hibrid) van benne szerelem ..minden.

4. Halhatatlanok sorozat (Alyson Noel) Ha a luxen tetszett ez is fog.. hasonló de mégis különböző.. ez halhatatlanokról szól, itt is a férfi főhöst Daemonnek hívják.. tinik vannak benne és sulisok (gimi). meg szerelem ezerrel.

5. Elhagyatva, alvilág, ébredés. (Meg Cabot) ez három könyv. sorrendben irtam. ez meg John Hayden (alvilág ura) és Pierce Oliviera (egy átlagos lány) szerelméről szól.. nekem nagyon bejött.

6.Never enough -Soha nem elég (Denise Jaden) ebben nincs természetfeletti, de gimisekről szól..és megható.


tudok még irni de egyelőre ennyi... :)

2018. júl. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fallen sorozat, Lenyűgöző teremtmények trilógia, a Percy Jackson és Rick Riordan kb összes könyve
2018. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, el fogok őket olvasni
2018. júl. 30. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Silber trilógia
2018. júl. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!