Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok olyan könyvet...

Ajánlanátok olyan könyvet (ket) amivel rászokok az olvasásra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez elég relatív, mert mindenki mást szeret. De mégis. Annyira szeretnék olvasni, de amiket eddig véletlenszerűen elkezdtem, nem kötöttek le - és elvileg az a cél hogy élvezze az olvasó.
2018. aug. 5. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy, ha kérdezhetem?? Nem árt tudni ehhez a korosztályod.
2018. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Na igen, meg az sem mellekes, hogy lany vagx fiú vagy es milyen típusú/műfajú könyvekkel próbalkoztál eddig.
2018. aug. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más stílus jön be, kortól és nemtől is függhet.

Fantasy-hoz Narnia Krónikái, Harry Potter, Vándorsólyom Kisasszony Különleges Gyermekei, Tintaszív, Lőpormágus trilógia.

Krimihez Agatha Christie könyveit javaslom. Főleg Poirot történeteket.

2018. aug. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Márciuska ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz: tényleg nem ártana tudni ezeket, úgy tudnánk igazán ajánlani. Így látatlanban is van pár ötletem. Próbáld meg Rejtő Jenőt! Nem- és életkorfüggetlen, rengetegen szeretik. Kezdésnek mondjuk a Tizennégy karátos autót vagy az Előretolt helyőrséget ajánlanám. John J. Nance krimijeit azért merem ajánlani, mert rettentően pörgősek, folyamatosan történik valami. (Hajsza az idővel, Különleges utas, stb.) Ha fantasy is jöhet, próbáld meg Diana Wynne Jones-tól a Vándorló palotát, nagyon eredeti és vicces. De tényleg sokat segítene, ha elárulnál valamit magadról.
2018. aug. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

James Dashner: útvesztő trilógia+2 előzmény könyv ? (disztópia, a főszereplők úgy 16-18 körüliek, van belőle film bár az nem az igazi és a vége is összevissza van) [link]

Dan Wells: nem vagyok sorozatgyilkos ? (ez 6 részes, a főszereplő itt is 16 körül van, hát félig krimi félig thriller szerűség és ha jól tudom van belőle film) [link]


Én személy szerint imádom ezeket és vagy háromszor végigrágtam magam mindegyik könyvön szóval csak ajánlani tudom;)

2018. aug. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elcsépeld, de Harry Potter.


Filmben mit szeretsz? lehet hogy jó lenne valamelyik könyvadaptáció eredetijét elolvasni, pl Marsi (a mentőexpedíció) vagy Lazacfogás Jemenben, A titkos kert -annyiféle lehetne, de nem tudom, mit szeretsz, egyáltalán hány éves vagy, stb.

2018. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!