Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Stephen King konyvet...

Melyik Stephen King konyvet ajanlanatok elolvasara?

Figyelt kérdés
Vagyis arra lennek kivancsi hogy szerintetek melyek a legjobb Stephen King konyvek
2017. aug. 3. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a Setét Torony sorozata a személyes kedvencem.
2017. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Állattemető

Általában semmi se tud megrázni egy könyvben, de ebben volt egy-két olyan rész, hogy éjszaka felültem az ágyamban, miközben olvastam.

2017. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A ragyogás, Az, Halálsoron, A remény rabjai, összes novellás/ kisregényes kötet, Hasznos holmik, Állattemető, A hosszú menetelés, Joyland, Duma Key, A két Rose, 11/22/63 és még sorolhatnám...
2017. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ragyogás, álom doktor, tűzgyújtó, mr. Mercedesz
2017. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A borzalmak városa

A Setét torony sorozat

Hasznos holmik

Nem jön szememre álom

Rémület a sivatagban

2017. aug. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 3 as válaszolóval egyet értek, még sorolhatná.. King minden konyve zseniális...

Nade persze függ attól is hogy milyen típusú könyvet szeretnél karjaidban forgatni. Ponyvaregény tipus, az első szerelemről és a felnőtte válásról: Joyland

Kemény horror: Minden sötét csillag sehol. (ez egy borzongatóan fantasztikus köny mely négy külön álló történetet tartalmaz) Végítélet. Ujjá születés.Állatemető. Az. Borzalmak városa.

Inkább krimi mint horror: Mr. Mercedes sorozat. Ezzel lehet nagy erőket hívok ki magam ellen de én a Ragyogást és az Álom doktort is ide sorolnám, de ezek persze bőven tartalmaznak már horrort. Illete a mesteri reménytelenség könyvét a Tortúrát is ide sorolnám.


És még oly sokat hagytam ki: Christine, A két rózs, Carri, Cujo, Setét torony sorozat ( bár ez egy nagyon az író eredeti stilusatol elrugaszkodott könyv), Bilincsben.


És a végére hagytam a legjobbakat, King vitán felül mesteri író, és minden könyve érték, mégis a személyes kedvenceim a novellás könyvei: Napnyugta után, Éjszakai műszak, Rémségek bazára, Remény rabjai.

2017. aug. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!