Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok nekem izgalmas...

Ajánlanátok nekem izgalmas krimi könyveket?

Figyelt kérdés
Egyszer olvastam Agatha Christie Tíz kicsi néger című könyvét és az nagyon tetszett. Olyan könyvet keresek, ami nem vérengzős egy kicsit sem. A hangsúly lehetőleg ne az öldöklésen legyen, hanem a csavaros észjáráson. Kicsit idétlenül fogalmaztam, sajnos nem az erősségem a dolog, de kis szerencsével talán mindenki számára érthető még így is, hogy milyen könyvet keresek. Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget mindenkinek! (:

2018. aug. 6. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nos, mindenképp ajánlanám a Sherlock Holmes köteteket (azokat, amiket Sir Arthur Conan Doyle írt). A Tanulmány Vörösben az első, hidd el, zseniális. Utána pedig ha elnyerte tetszésedet (amiben biztos vagyok), az összes többit is javaslom. Emellett, ha Agatha Christi könvye tetszett, biztos vagyok benne, hogy a többi könyve sem fog cserbenhagyni :)
2018. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szuper ötlet a Sherlock! (:
2018. aug. 6. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!