Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretek olvasni, és kiváncsi...

Szeretek olvasni, és kiváncsi lennék rá, hogy ismerték e (? ) olyan könyvet, amiben gengszterek, maffiák vannak, amiben sokat öldösnek, izgalmas, érdekes, pörgős?

Figyelt kérdés

Olvastam olyan könyvet, amiben volt 1-2 trágár szó, az nem zavarna, de én ilyen izgis könyvet szeretnék.

Főleg olyan érdekelne, amilyet leírtam...

Köszi szépen !! :)



2018. aug. 11. 15:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném még annyival, hogy jó lenne ha interneten is lehetne olvasni, DE elsősorban írjátok le a címét, és ha lehet mondjatok 1-2 szót elöljáróban :) köszi !
2018. aug. 11. 15:57
 2/5 belapus ***** válasza:
2018. aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sempre - Mindörökké
2018. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sassas123456 válasza:

A klán


Rendes lányok csendben sírnak


- megtörtént esetet mond el, a 90-es évekbeli maffiákról akik Szlovákiában éltek Dunaszerdahelyen egy kis városban. A várost félelemben tartották, lányokat erőszakoltak, védeli pénzt szedtek. Ha valaki nem adott nekik pénzt vagy beszólt nekik agyon verték vagy akár meg is ölték. Minden a kezükben volt, rendőrség nem tudott mit tenni. 9 évig tartott ez a folyamat. Ismétlem azért érdekes mert megtörtént esetről van szó. Mindent leír róluk. Érdemes elolvasni.

2019. okt. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat srácok! :)
2019. okt. 13. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!