Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről a könyvről? Többi lent

Figyelt kérdés
Nos egyik ismerősöm írja, kíváncsi véleményekre és mivel van ez az oldal, így gondoltam megkérdezem itt, mert legalább nem elfogult véleményeket fog kapni. A válaszokat előre is köszönöm, illetve az ismerősöm nevében is.

2018. aug. 14. 21:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Itt a link is, azt elfelejtettem berakni. Xd [link]
2018. aug. 14. 21:57
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sablonsztori. Röviden.
2018. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, megindoklod azért, hogy miért? Csak mert szeretném megmutatni az írójának akommenteket és őt ismerve tuti rákérdezne. Meg egyébként e mellett több könyvet is ír úgyhogy mire figyeljen a későbbiekben? Ha ezeket megválaszolod, akkor talán nem törik annyira össze és ezekre figyelni fog. Legalább is gondolom

🤔

2018. aug. 14. 22:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak a leírást olvastam el, így az alapján válaszolok szerintem miért sablon sztori:


- Tipikus a világot veszélyfenyegeti, próbálnak felkészülni rá, de majd kiderül, hogy rosszul, stb. és egyedül majd a főszereplő lesz az egyedüli lehetőség a megmentésre

- Megint klisé ez a háttérhatalmi együttműködés, mikor valójában csak az országok vezetői ismerik mivel is állnak szemben

- Az is tipikus klisé, hogy szétszórodtak a Földön és észrevétlenül tudnának működni

- Meg az is tipikus klisé, hogy a főszereplő ebben a szervezetben nő fel, majd valahogy megszokik majd valószínűleg, kiderül majd valószínűleg az is, hogy különleges képessége van, stb.

2018. aug. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy én is először ezt hittem, de ebből egy az, ami nem igaz egyedül, szerintem. Viszont akkor majd megmutatom neki, szerintem örülni fog végre egy rendes kritikának. Ment a zöld kéz😁
2018. aug. 15. 12:25
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Szia! :)

Elolvastam a meglevő fejezeteket.

Valóban klisé sztori, na de ez nem azt jelenti, hogy teljesen reménytelen a helyzet.

Szerintem nem ír rosszul, sőt egészen tetszik a stílusa. Még kiforratlan,de jó úton halad.

Ami rögtön szemet szúrt,hogy egy igényes írás, azaz igyekszik ügyelni a helyesírásra. Én ezt ünneplem. :D

A klisé sztorikból is lehet nagyon jó történtet írni. Figyelni kell a szereplőkre, a fejlődésükre, az élet szagú szituációkra, a történet vezetésre és még sorolhatnám. Még nagyon az elején van, szóval itt még nem mutatkoztak meg igazán ezek a dolgok. Ha ezek rendben lesznek, akkor egy klisésebb világú sztoriból is lehet nagyon jó történet.

Ami viszont feltűnt, hogy elég csapongóak benne a gondolatok. Nagyon elkalandozik a múltba, természetesen jó ha van benne visszatekintés, csak ne össze-vissza legyen, közben pedig mozduljon valamerre az a történet.

Egyszóval egyátalán nem rossz a történet. Az meg, hogy ki milyen témát és stílust szeret, plusz milyen mértékben fér bele a klisé, azt olvasója válogatja. :)

2018. aug. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nevében is. :)
2018. aug. 15. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!