Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a "Harry...

Sir. Ryder kérdése:

Mi a véleményetek a "Harry Potter és az ezernevű" könyvről?

Figyelt kérdés

#Harry Potter #Nurmengardi trilógia #ezernevű
2018. júl. 23. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Nincs ilyen kötet.
2018. júl. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Googlezz rá
2018. júl. 24. 00:28
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Az nem egy könyv, hanem egy fanfiction. Véleményt nem tudok mondani, mert nem olvastam.
2018. júl. 24. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

"Kiadott magyar HP fanfiction,Juhász Roland által"

Nem olvastam.

2018. júl. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam, nekem tetszett. Azt hiszem, az volt az első fanfiction, amit olvastam.
2018. júl. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Egy fanfiction, ami meg sem jelent egyszerűen nem könyv. Az csak egy rajongó képzelgése.


J.K. Rowling nagyon meggondolja mihez és kinek adja meg az engedélyt, hogy felhasználják a szereplőit.


Kötve hiszem, hogy Juhász Roland rendelkezne ezzel az engedéllyel így nem adhatta ki (hivatalosan). Máskülönben a fél világ ezt akarná olvasni (mint az Elátkozott gyermeket).


Egy fanfiction egész más. Amíg nem pénztért árusítja az ember, addig csak rajongói önkifejezés, a jogtulajok nem foglalkoznak vele... de ha már pénzt akar keresni vele, akkor ott borul minden. Akár be is perelhetik.


Szóval igaza van elsőnek, ez nem könyv és ne is hívjuk annak.

2018. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

A Nurmengard trilógia középső része, és szerintem az egész elég ötletes és jól sikerült. Sokkal karakterhűbb, mint az Elátkozott Gyermek, ami a hivatalos folytatás.

Ugyanakkor ez fanfiction, nem kiadott könyv. Neten megtalálható, olvasd el nyugodtan, szerintem megéri.

2018. júl. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Kíváncsi lennék, hogy a "Nincs ilyen kötet" miért 81%-on áll jelenleg, a maradék 19 pedig mit "olvasott".
2018. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 CsMariann válasza:
A Nurmengard trilógia része, egyszerűen zseniális. Elképesztően illik a Harry Potter sorozatba, nemigen mondod meg, hogy nem Rowling írta, ha nem tudod...
2022. aug. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer elkezdtem olvasni a Nurmengard-trilógiát, és hát, nem voltam lenyűgözve. Mondjuk nem vált a sztori segítségére, hogy mindenki felhype-olta nekem, úgy nagyon könnyű alulmúlni az elvárásokat.
2022. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!