Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet vegyek?

Milyen könyvet vegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm 14 éves lesz és szeretnék neki egy könyvet venni, mert imád olvasni.


Nemtudom milyet vegyek neki, mert már az összes Leiner Laura könyvet olvasta, nem tudtok valami hasonlót mondani, mert ötletem sincs.


Köszi :)



2018. aug. 28. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Stephenie Perkins - Anna és a francia csók

Szirmay Ágnes - Szerelemre castingolva

Julie Buxbaum - Három dolgot mondj

2018. aug. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a LL könyveket, viszont imádom az ifjúsági irodalmat, és én is voltam 14 éves, még ha régen is.


Elcsépelt, de Harry Potter bármikor, bárkinek jó.

Silber trilógia pont neki való

Böszörményi Gyula könyvei is, akér a Rémálom sorozat, akár az Ambrózy báró esetei

Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

Jók és rosszak iskolája is szuper trilógia

2018. aug. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erdős Zsuzsanna: Vedd már észre! és a könyv folytatása: Még sincs vége!
2018. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Cinder és Ella.. 2 részes, és a legjobb könyv a világon


Emellett én a Száz óra sötétséget nagyon imádtam

2018. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cserhalmi Cintia ***** válasza:
Hasonló könyv például a "Maros Edit: Hűvösvölgyi suli" Egy gimnazista ikerpárról szól, akik zenei pályán is megállják a helyüket(Dóri és Nóri. Dóri szemszögéből olvashatjuk a történetet). Az első részben mind a ketten ugyan abba a fiúba lesznek szerelmesek, aki beveszi őket a bandájukba vokál énekeseknek, de az egyik fél rájön, hogy az a bizonyos fiú, egy szemét, és megpróbálja "lebeszélni" Nórit, de ő hajthatatlan, és végül magától jön rá. Nagyon bonyolult lenne leírnom ezt az egészet, ha jól emlékszem 8 részes. Ajánlom nagyon, a korát figyelembe véve tetszene a barátnődnek.
2018. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!