Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvajánlatokat várok! Mi a...

Könyvajánlatokat várok! Mi a kedvenc könyvetek? Ki a kedvenc írótok?

Figyelt kérdés

Szeretek olvasni, mindennap próbálom becsempészni a napi rutinba (regfeli közben, mezrón stb). De tovább tart egy egy jó könyv meglekése, mint az olvasásélmény maga.

Szeretem a fantasy könyveket, most fejeztem be Erika Johansen Tear-trilógiáját. Akiktől legutóbb olvastam: Vavyan Fable, Sara J. Maas, Dan Brown, Diana Gabaldon Outlanderje és Andy Wier Artemise nagyon tetszett (meg a Marsi is).


Szóval nincs egy behatárolt téma, mindent meghallgatok.

Mi a kedvenc könyvetek és miért?

Köszi!!



2018. szept. 6. 19:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibákat írjuk a fáradtság számlájára 👌
2018. szept. 6. 19:15
 2/8 anonim ***** válasza:

Stephen Kingtől Robin Vookon át,Karl May,Jules Verne ...😂 Könyvek terén szinte mindenevő vagyok,nah jó,a szintiszta romantika kivételével.

A pár oldalas fantasy novelláktól

(Galaktika) kezdve a 20-30 kötetes (Az éjszaka urai,Tarzan,Anita Blake) sorozatokig,hangulat függő is, épp mit olvasok

2018. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

A kedvenc könyveim valószínűleg nem érdekelnének, de tudok ajánlani egy kicsit egyszerű, ám elég jó fantasy-t, a Démon Ciklust Peter V. Brett-től. Olvasmányos és könnyű, nagyon hamar befaltam az első három részt.


Off: Nem is tudtam, hogy Erika Johansen ekkora Robert Jordan rajongó. Na, csak viccelek :D

2018. szept. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Démon-Ciklust én is imádom!!


Tolkien összes műve, James Dashnertől a trilógia,Francesca Haig:A tűz gyermekei trilógiája... Meg még sorolhatnám.

2018. szept. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
On Sai volt már?
2018. szept. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha valami jó kis lazulós, poénos könyvet szeretnél, nagyon ajánlom Imre Viktória Anna Kísértés Rt. c. könyvét.
2018. szept. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Kerstin Gier, Cassandra Clare, Joss Stirling (AS Julia Golding), Rick Riordan, J.L. Armentrout (AS J.Lynn), John Flanagan, James Dashner, Elle Kennedy, Holly Black, J.K.Rowling, Susan Ee, Alyson Noël, Rachel Hawkins, Richelle Mead, Brandon Mull, Helena Silence, Brigid Kemmerer, Anna Banks, Colleen Hoover, Sarah Dessen, Lauren Kate, Chanda Hahn, Mindee Arnett, és Philip Pullman könyvek bárhol, s bármikor jöhetnek. A többségük elsősorban fantasy, vagy ahhoz közeli témában ír (meglehetősen fantasztikusan általában).


Különösen ajánlom a:


Joss Stirling: Lélektársak sorozatot, és a

Brigid Kemmerer: Elementál sorozat


Ahol én lakom, ott saját meglátásom szerint kevesen ismerik ezt a két sorozatot, szóval jó eséllyel te se olvastad még őket. Remélem neked is legalább annyira tetszeni fognak, mint nekem. Jó olvasást!

2018. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

*sorozatot /előző voltam/


U.i.: Az elírásokért és a magyartalanságért bocsi.

2018. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!