Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok mondani Harry Potter...

Tudtok mondani Harry Potter enciklopédiákat, kiegészítő könyveket?

Figyelt kérdés
Tehát ami nem maguk a regények (és nem fanfictionok), hanem ilyen kiegészítő enciklopédiák, képeskönyvek, kalauzok, amikben benne vannak a szereplők, a helyszínek, a tárgyak, az események... Ilyen nagy Harry Potter-lexikon-szerűség, képekkel... Ismeri valaki ilyesmiket?

2018. szept. 19. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Bármilyen hihetetlen, de a wikipédián fel van sorolva az összes. Üdv 2018-ban...
2018. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de hol van ilyen a Wikipédián?
2018. szept. 19. 20:16
 3/13 anonim ***** válasza:
2018. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó, most lehet én vagyok a vak, de itt nem találok ilyesmit. Csak az eredeti könyvek illetve filmek vannak felsorolva, enciklopédiák, kézikönyvek ilyesmi sehol... Mindegy azért köszi!
2018. szept. 19. 20:24
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak vagy, hanem ostoba. Annyi a hivatalos, amit ott látsz.
2018. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Elolvastad a kérdésem kiegészítő részét is? Én nem a "hivatalos" regényekre vagyok kíváncsi, mert azokról tudok, olyannyira hogy mindet elolvastam már többször. Engem kiegészítő kvázi enciklopédiák, kézikönyvek érdekelnek, szereplőkről, eseményekről stb. Le van írva a kérdés alatt. A Star Warsnak sok ilyen könyve van, gondolom egy ekkora népszerűségnek örvendő sorozatnak mint a HP szintén vannak ilyen könyvei.
2018. szept. 19. 20:40
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

"Tehát ami nem maguk a regények (és nem fanfictionok)"


Ami nem hivatalos, az bizony pont abba a kategóriába esik, kisfiam.

2018. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Itt fel van sorolva néhány Harry Potterrel kapcsolatos könyv, nem tudom, hogy ilyesmikre gondoltál-e:

[link]

2018. szept. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, valami hasonlókra! Ezek tök jók, köszönöm szépen! :)
2018. szept. 19. 23:12
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló, nem tudom miért kell ilyen minősíthetetlen stílusban válaszolni. Inkább örülnél, hogy valaki értelmes dolgok iránt érdeklődik.

Nem mellesleg te értelmezted félre a kérdését, szerintem ne neked álljon feljebb.


Próbálj meg úgy keresni, hogy beírod könyv áruházak keresőjébe a Harry Pottert kulcsszónak. :)

Például a Libiriben szoktam olyan könyveket látni, amikre kíváncsi lennél. De szerintem a moly.hu oldalán is találsz bőven. :)

2018. szept. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!