Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok mondani Harry Potter...

Tudtok mondani Harry Potter enciklopédiákat, kiegészítő könyveket?

Figyelt kérdés
Tehát ami nem maguk a regények (és nem fanfictionok), hanem ilyen kiegészítő enciklopédiák, képeskönyvek, kalauzok, amikben benne vannak a szereplők, a helyszínek, a tárgyak, az események... Ilyen nagy Harry Potter-lexikon-szerűség, képekkel... Ismeri valaki ilyesmiket?

2018. szept. 19. 18:16
1 2
 11/13 anonim válasza:

Például van még:

– Short ​Stories from Hogwarts of Power, Politics and Pesky Poltergeists

– Short ​Stories from Hogwarts of Heroism, Hardship and Dangerous Hobbies

– Hogwarts: ​An Incomplete and Unreliable Guide


Sajnos ezek a J. K Rowling által íródott – 2016-ban megjelent – Harry Potter könyvek nem kerültek még magyar nyelven kiadásra. Hiába nyaggatom az Animus Kiadót, hogy adják ki, csak annyit válaszolnak, hogy majd hírt adnak róla, ha kiadják. Nem is értem miért nem adták ki még magyar nyelven ezeket a könyveket, elvégre a Harry Potter könyvek piszkosul jól vogynak. :S

2018. szept. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Amik nekem nagyon tetszettek: Ki kicsoda Harry Potter világában, Harry Potter és a filozófia (ebbe még csak beleolvasgattam, eléggé le tud fárasztani 😂), Varázslók titkai, Daniel Radcliffe - Egy nem mindennapi varázsló, Barangolás Harry Potter világában. Amik az eredeti könyvekben is szerepeltek: Legendás állatok és megfigyelésük, Kviddics évszázadai, Bogar Bard meséi. Hirtelen ennyit tudok felsorolni😄
2018. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ezeket még kihagytam: Harry Potter - Utazás a mágia történetében (20. évfordulós), Roxfort évkönyv
2018. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!