Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Moly.hu szokásos kérdések?

Moly.hu szokásos kérdések?

Figyelt kérdés
Lenne valaki, aki az alapokat letudná írni nekem a moly.hu-ról? Szóval, hogy mi, hogyan működik az oldalon, pl mik ezek a "kihívás"ok, azoknál láttam olyat, hogy "én és a könyv". Ez mi? Meg na.. Hogy milyen funkciók vannak, mire valók, stb.? :)

2018. okt. 2. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Hajrá.

2018. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Elsőnek is, ez egy remek könyvekkel foglalkozó oldal. Rengeteg mindenre jó. Ami könyv.

Regisztrálni kell, akkor tudod teljesen használni az oldalt (ingyenes). Lehet értékelni, idézetek írni, vannak más zónák is benne. stb


Elsőnek is minden könyvnek van adatlapja. pl ez:

[link]


Itt vannak pl. a borító felett:

- A Most olvasom gomb hogy elkezded, vagy befejezni mikor végzel.

Van olyan hogy Hozzáadás gomb - korábbi olvasás, ha már máskor olvastad

- Most szerezted meg gomb, vagy a Hozzáadásnál gombnál a korábbi saját példány

- Értékelés írása szöveg - egy könyvről, hogy tetszett stb. Van csillagozás is

- Hozzáadás gombnál van még pl:

*Várólistára tevés, kívánságlistára tevés. Ha felteszel egy könvyet pl várólistára akkor a saját profilodnál a várólistádra felkerül.

*Lehet Kedvencnek jelölni egy könyvet itt


- Jobb oldalt láthatod az általad említett Én és a könyv részt, az azt tartalmazza hogy te mikor olvastad, az értékelésedet, mindent amit te a könyvvel kapcsolatban csináltál. Mikor szerezted meg, idézetet írtál-e ki belőle stb.

- Jobb oldalt van hogy a könyvhöz készült-e kihívás. Az azt jelenti hogy egy meghatározott időn belül el kell olvasni, és legtöbbször értékelni kell. A kihívásra elsőnek jelentkezni kell. Van a kihívásoknál erre egy gomb. És általában az Én és a könyv linket kérik. Kpsz egy kis kekrk képet, kitüntetést érte, és ez kikerül a profilodra.


stb.

stb.

2018. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kéz :)
2018. okt. 3. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!