Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mik a kedvenc könyveitek?

Mik a kedvenc könyveitek?

Figyelt kérdés

2018. okt. 6. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A Szent Jupát 700 napja
2018. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Stephen King: Halálsoron
2018. okt. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Percy Jackson,Harry Potter,39 kulcs,Gyűrűk ura,Mesemaraton,A gonosz és a Fekete Hercegnő,Három sötét király,Tíz kicsi néger
2018. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Terry Pratchett: Piramisok

Mark Lawrence: Bolondok hercege

Terry Pratchett: Kisistenek

Nicholas Eames: A Wadon királyai

Jack Campbell: Rendíthetetlen

Scott Westerfeld: Leviatán

2018. okt. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Patrick Süskind: A parfüm.

Bret Easton Ellis: Amerikai psycho.


Neked kérdező?

2018. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Rengeteg jó könyv van :)

Imádom a Harry Potter-sorozatot, Vavyan Fable szinte bármelyik művét. Isaac Asimov robotokról szóló könyveit (az alapítványosak annyira nem varázsoltak el)

Gyerekkoromból kedves emlék G. H. Miller - Világvége márciusban című könyve, Dékány András - S.O.S. Titanic című könyvét is nagyon szerettem. Dan Brown könyvei is nagyon bejönnek, Fredrik Backmantól is tetszett, amit eddig olvastam, de különösen Az ember, akit Ovénak hívtak. A párom ajánlására olvastam el Jodie Picoult - Szívtől szívig című könyvét, az is zseniális volt. Rengeteg jó könyv van, nem tudnék csak egyet kiválasztani.

2018. okt. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!