Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek van olyan szívetekhez...

Nektek van olyan szívetekhez közel álló könyv, amit nem filmesítettek meg de ti el tudnátok képzelni film formájában?

Figyelt kérdés

Nekem van pár, például Peter V. Bretttől a Rovásember.

Szinte már el is képzeltem hogy melyik színész melyik karaktert alakítaná.


Nektek is van ilyen?


2018. okt. 11. 19:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Könyv vagy kötet*


film vagy sorozat formájában?*

2018. okt. 11. 19:18
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem gondolkoztam még rajta,de mikor olvastam a kérdést ez ugrott a könyv ugrott be

Jonas Jonasson: Gyilkos-Anders és barátai (meg akik nem azok)


ettől az írótól volt A 100 éves ember aki kimászott az ablakon azt nagyon szerettem még, arról filmet is csináltak azt mondjuk nem láttam

2018. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én meg a filmet láttam de a könyvet nem olvastam.Már a könyveinek a címe se semmi.

A skandináv regényírókkal jó a tapasztalatom habár nem alapos.Úgyhogy mindenképpen elolvasom ezt a kettőt.☺

2018. okt. 11. 20:55
 4/11 KIssViragAnna2005 válasza:
Leiner Laurától a Bexi és az Ég veled
2018. okt. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Most hirtelen csak olyan jut eszembe, amiből már van film, de ezerszer jobbat érdemelne. Ilyen a Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei (jó film, rossz adaptáció), a Harry Potter (átlagos film, változó minőségű adaptáció) és a Percy Jackson (tűrhető film, rossz adaptáció). Miközben ezeket leírtam, még eszembe jutott Alice Hoffmantól a Tizenharmadik boszorkány, abból nincs film, de én szívesen megnézném. Más kérdés, hogy szerintem nem lenne könnyű jó filmet kihozni belőle, mert maga a sztori nem túl mozgalmas, sok a visszaemlékezés, szóval lehet megbánnám a kívánságom. Gyerekkori nagy kedvenceim még Jacqueline Wilson könyvei, ha jól tudom, azokból sincs film. Viszont azok meg olyan rövidfilm (30-45 perc) alapanyagnak tűnnek, habár az igazából nem baj. Én Meg Cabot könyveit is adaptálnám. Egyrészt a Neveletlen hercegnő nem túl hű a könyvekhez, másrészt nekem nem is az volt a kedvencem. A Mediátor vagy a Hívószám 1-800 például szerintem tök jó sorozat alapanyag lenne, de végülis a Neveletlen hercegnő naplója is működne sorozatként. Jaj, és a Candide-ból zseniális animációs filmet lehetne csinálni. Na, csak belejöttem a végére. :D
2018. okt. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez igen!

Candidot én is szívesen látnám filmvásznon...

Nem semmi egy történet.

Harry Potter filmként csak kezdetben jött be.

Szerintem nekünk, könyvmolyoknak kéne filmet csinálni a kedvenc könyveinkből, akkor biztos hogy hogy semmi se maradna ki😂

2018. okt. 12. 12:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Lőrincz L László összes műve.
2018. okt. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon osztom😊
2018. okt. 12. 15:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Készül film a Rovásemberből (elvileg), nem tudom, meg fog-e jelenni magyarul.
2018. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem nekünk, könyvmolyoknak kéne filmet csinálni a kedvenc könyveinkből, akkor biztos hogy hogy semmi se maradna ki."


Teljes mértékben egyetértek. Hol írhatom alá a petíciót?

2018. okt. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!