Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok nekem ilyen könyveket...

Tudnátok nekem ilyen könyveket mondani?

Figyelt kérdés

19 éves egyetemi hallgató vagyok. Gazdálkodás és menedzsmentre járok, amit nagyon imádok! Viszont imádok olvasni is, és tudnatok nekem olyan könyveket mondani amiben ezt a két dolgot össze tudom kapcsolni?

A mai civilizáció legyen adott. Nem szeretnék ilyen témàban régi könyveket olvasni.

Továbbá olyan könyvek is érdekelnek, amivel saját magunk megértesét/megismerését segítjük. Ez lehet pszichológiai/ “lelki” könyv is.

Köszönöm aki segít találni ilyen könyveket!



2018. okt. 23. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
agrárbárók frei tamástól ajánlom nagyon jó.
2018. okt. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Stephen King műveiben is találsz lélektani regényt, ő mindig komoly társadalomkritikát fogalmaz meg.
2018. okt. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Phillip Zimbardo könyveit érdemes szerintem megnézned

Pszichológia mindenkinek pl ( 4részes )

2018. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Stephen King művei komoly társadalomkritikát von maga után? Attól, hogy elvétve tesz egy-két megjegyzést, attól nem lesz komoly társadalomkritika.


Bret E. Ellis könyveit ajánlom akkor inkább, ha társadalomkritika felé célozgatsz. Műveiben az akkori élet dekadens világát próbálja átadni egy nem mindennapi leírásban. Ilyen pl.: Amerikai psycho - lehet erről már hallottál -; Glamoráma, stb.


Visszatérve pedig King is kimondja az igazságot, de nem ez a fő témája, célja.

2018. nov. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!