Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket ajánlotok...

Milyen könyveket ajánlotok egy 13 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Unokahúgomnak kellene, bármit elolvas, de inkább az ilyen fantasy könyveket szereti (pl. Cassandra Clare könyvek), meg az "életszerű" (pl. Leiner Laura könyvek) könyveket szereti a legjobban. Segítsetek légyszi, nagyon fontos lenne! :) 17L

2018. okt. 29. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:

A Vörös Pöttyös könyvek közt nagyon sok ilyen fajta könyv van mint amiket Cassandra Clare írt.

[link]

2018. okt. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, nekem nem jutott eszembe! köszönöm :)
2018. okt. 29. 10:39
 3/9 anonim válasza:
nem fantasy egyáltalán, de pont egy ilyen korú lánynak én Szabó Magda - Születésnap című könyvét ajánlanám
2018. okt. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A Harry Potterrel sose lehet mellélőni!
2018. okt. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szent Johanna gimi-sorozat, 16 leszek sorozat, Titkoskönyv :)
2018. okt. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Oh, most látom, hogy Leiner Laurát beírtad, akkor gondolom, az SZJG már ismerős számára.
2018. okt. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg Cabot Neveletlen hercegnőjét ajánlom. Imádtam az ő korában, sőt még most is. 😊
2018. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Úristen, köszönöm mindenkinek, hogy ennyien segítettetek, végül Harry Potter és a Neveletlen hercegnő mellett döntöttem, de majd a többi könyvet is megveszem neki! Köszönöm! :)
2018. nov. 1. 23:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Olvasson Tolkient.
2018. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!