Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szeretnék megtanulni főzni....

Szeretnék megtanulni főzni. Milyen könyveket, filmeket, youtube csatornákat, oldalakat, vagy bármi más forrást ajánlotok hozzá?

Figyelt kérdés
20 éves csávó vagyok, de még nem tudok főzni, és jó lenne ezen változtatni.
2018. febr. 14. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. febr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

30 évvel ezelött nekem ebből sikerült:

[link]

2018. febr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezdő szakácskönynek én is a Horváth Ilonáét ajánlanám, de abból is a legutolsó kiadások valamelyikét, mert a jogutódok folyamatosan frissítik, haladva a kor követelményeinek megfelelően.Egyszerűen, világosan íródnak a receptek, a konyhatechnikai eljárások, praktikák is.

ha komoly az elhatározásod, ebben a könyvben nem fogsz csalódni.Lehet a neten is receptes oldalakat böngészni, de egy alapszakácskönyv nélkülözhetetlen egy magyar háztartásban.

Sokan lepontoznak majd emiatt, de az az ő dolguk. Nem kell okvetlenül J.O. és G.R. receptjeivel kezdeni megtanulni főzni.

2018. febr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én cookpad, receptnekedről tanultam.


Meg persze apától kamaszkoromban :)

2018. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Horváth Ilona könyvből, és sok akarattal tanultam meg a főzést.(Ma már saját éttermünk van)

Férfi létedre elismerést érdemelsz, hogy főzni szeretnél.

Bármi kérdésed van, gondolom nem én lennék az egyedüli, aki szívesen segít, csak kérned kell.

2018. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. febr. 19. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!