Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Keresek egy könyvet, melyik...

Keresek egy könyvet, melyik lehet ez?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt olvastam, nem sok dologra emlékszem, amire igen, az is elég homály. Egy new adult könyvről van szó, a főszereplő srác ha jól tudom a könyv szerint egy ismert személy. Van benne egy olyan jelenet, mikor a főszereplő csaj már javában együtt van a sráccal, és megkérdezi miért nem csókolta még meg, mivel már 2x lefeküdtek. A srác nem szereti, rossz tapasztalat miatt. Szerintem vagy egy előadó a srác, vagy valami befolyásos személy. a csaj pedig valami alkalmazott és így ismerkedtek meg. tudom, nem sok infó, de ha valakinek rémlik ez a kis pici információ alapján valaki adna valami tippet?

2018. nov. 4. 16:33
 1/2 anonim válasza:
Igaz nem olyan régi könyv, de nekem ez ugrik be arról amit írtál [link]
2018. nov. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én is egy stage dive könyvre tippeltem, csak én a második kötetre:) köszi szépen, újraolvasom, szerintem ez lesz az:))
2018. nov. 8. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!