Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King olvasók: Mi a...

Stephen King olvasók: Mi a véleményetek Patrick Hockstetter-ről? ("Az")

Figyelt kérdés

Milyen a karakter szerintetek? Szerintem hogy a könyvet feldobja, (gondolom tudjuk, hogy Az-ról van szó) érdemesebb lett volna komolyabb szerepet szánni neki, szerintetek? Mégiscsak horror/thriller amiről szó van.


Egyébként mit szimbolizál a ti megítélésetekben?



#Stephen King #horror #thriller #Patrick Hockstetter
2018. nov. 11. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon emlékszem a konkrét szerepére sajnos, ahhoz rég olvastam a könyvet... Henry Bowers bandájában volt, ugye? (A vele kapcsolatos kérdést is te írtad ki?) Szerintem szimplán csak annyiról van szó, hogy mellékszereplőként nem szánt neki(k) több szerepet, hisz a fő gonosz AZ, ezek a bully srácok csak a hat főszereplő kölyök napjait "színesítik".
2018. nov. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jól tudod, ő az, a Bowers gangben volt, meg bully, de az őült srác tudod. Aki szellemileg születése óta nem ép, pszichopata is, talán gyilkos is.
2018. nov. 11. 16:11
 3/10 A kérdező kommentje:
Őrült* bocs.
2018. nov. 11. 16:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem rémlik a szerepe sajnos. De Kingnél gyakoriak az ilyen őrült figurák, akik beleolvadnak a mindennapi emberek közé, és max az vesz észre rajtuk valamit, akik (túl) közeli kapcsolatban állnak vele. Szerintem ezek az alakok az életben előforduló rejtett veszélyeket szimbolizálják, az olyan lesben álló veszélyeket, amire nem is számítunk, de bárhonnan lecsaphat ránk. (Frank Dodd jutott eszembe még A holtsávból, bár nem tudom, mennyire rokonítható vele.)
2018. nov. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Látod azt még nem olvastam. De megkeresem azt is.


Különben ha már Bowerst hoztad, Hockstetter őt konkrétan szexuálisan zaklatta egyszer, ha így rémlik.

2018. nov. 11. 16:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Érik az az újraolvasás, érzem... A mellékszereplőkkel kapcsolatban totál a homály. :o
2018. nov. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A filmet láttad? Amúgy mindegy, én már kétszer olvastam, először túlzásba vittem.
2018. nov. 11. 16:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem láttam a filmet, majd akkor akarom megnézni, ha már meglesz a második része is.
2018. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem ő volt az akit a csatornában nyír ki? Aki úgy nézett ki a filmben mint Kylo Ren.
2018. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De ő.
2018. dec. 4. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!