Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Saját könyvek, hogy vágjak bele?

Saját könyvek, hogy vágjak bele?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, nagyon szeretek olvasni és írni. Régebben is többször belekezdtem kis sztorikba, de egy ideje úgy gondolom, hátha többre is juthatnék írással. Három nagyobb "regényt" is írtam már, szerintem eléggé egyedi sztorival... a barátaim nagyon dicsérik, de lehet, hogy elfogultak, ezért külső véleményre lennék kíváncsi! Hova küldhetném el a történeteket, ahol foglalkoznak is vele? Tudom, hogy rengetegen próbálkoznak írással, és sok tehetség el is kallódik... de ha tudtok, légyszí segítsetek, keményen elhatároztam magam!
2010. jún. 26. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hm szerintem kiadóval kéne beszélned, ha ki akarod adatni. Ha simán netre akarod felrakni, sok honlap van.

Viszont:

1. A kiadáshoz önerő is dukál, gondolom nem akarsz súlyos pénzeket fizetni azért, hogy megjelenjen a műved (úgy hogy nem biztos megtérül)

2. Ha netre rakod, esélyes hogy lophatják a sztorit, esetleg az egész történetet.


Egyébként olyan helyzetben vagyok, mint te. Egyedi, jó történetekből van elég (bár tudom van még mit javítani rajta, mert a egyik regényemnél még az ötödik átdolgozás után sem érzem teljesnek a sztorit) de önerőt nem tudnék felmutatni. Van 2500 Ft önerőm. És nem jár zsebpénz. (munkakereső vagyok épp) Netre néha-néha felrakok atom rossz minőségű írásokat (mármint amit annak ítélek, illetve ha fanfictionok) de a jobbakat tartogatom.

2010. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget, én is így állok a dologhoz... sajnos elég ritka, hogy a könyvkiadók felkaroljanak valakit, pusztán mert tehetséges...xD ma már mindenért fizetni kell
2010. jún. 27. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!