Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak én értettem félre, vagy...

Csak én értettem félre, vagy Hermione tényleg Mágiaügyi Miniszter lesz 2019-től? Csak szerintem irtó nagy hülyeség?

Figyelt kérdés

2018. nov. 25. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez az elátkozott gyermekből van, igaz? Személy szerint én azt nem tekintem kánonnak. Olyan, mint egy rossz fanfiction.
2018. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne hülyeség? Nem ez a gond azzal a résszel.
2018. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akor már inkább a Nünbergard triológia
2018. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Nurmengard trilógia, de amúgy tényleg jó:)
2018. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A Nurmengard nagyon jó, méltó lenne magához az írónőhöz is, de sajnos az Elátkozott Gyermek a kanonikus...még akkor is, ha karakteridegen, és még ellentmondásos is, pl. Piton szereplése abszolút szembemegy az eredeti történettel.
2018. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, tényleg Mágiaügyi Miniszter lett belőle és ha jól emlékszem, ez nem az Elátkozott gyermek találmánya, hanem már jóval előtte mondta az írónő. (Ahogy pl. azt is, hogy Harryből auror lett) Amúgy, hogy mi hülyeség és mi nem a Harry Potterben és a hozzá kapcsolódó történetekben, meg az írónő nyilatkozataiban, azt szerintem inkább ne feszegessük...
2018. nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos nekem is hatalmas csalódás ez a "könyv" és a történet. Tényleg ezerszer jobb fanfictionok íródtak, de ez van
2018. nov. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy mi nem illik a story-ba meg mi igen azt csak az írónő döntheti el, ő találta ki, őt illeti ez a jog.
2019. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak ezt nem Rowling találta ki.


(és tudtommal korábban azt nyilatkozta, hogy a MAJOM vonalon elindulva a varazsleny felügyeleti főosztályon helyezkedett el.)

2019. nov. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
Rowlingnak kétségtelenül nem a legjobb könyve. Nekem a többi harry potter nagyon tetszett szóval számomra egy kicsit csalódás volt a könyv
2022. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!