Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyv 16 éves lánynak?

Könyv 16 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Milyen könyvet ajánlotok egy 16 éves lánynak, aki szereti a krimit, sci-fit,thrillert(nem horrort), romantikát, pszichológiát?



2018. dec. 12. 00:22
1 2
 11/13 anonim válasza:
A tökéletes könyv neki: Rachel Hawkins: Hex Hall (4részes a hex hall az 1. ) Nagyon jó könyv. Nem horror, de minimálisan ilyesztő, izgi, fantasy, szerelem. Én 14 évesen olvastam elöször de azóta imádom. (16 karikás)
2019. jan. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%
Ijesztő, nem "ilyesztő". Legalább mi, könyv-szeretők ne vétsünk már ilyen farkashibákat...
2019. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Aluse válasza:

Húha, egy csomót tudnék ajánlani :) Ajánlom, hogy nézz szét a molyon, rengeteg jó könyv van és biztos, hogy találsz köztük legalább egyet, amire azt mondod, hogy úr isten, neked muszáj elolvasnod :)

Szóval én a Sarah J. Maas könyveket ajánlom, azon belül a Tövisek és rózsák könyvsorozatot (most fog kijönni egy új kötet magyarul) valamint az Üvegtrón könyvsorozatot (most jött ki a 6. kötete magyarul) :)

2019. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!