Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek az Üvegtrón...

Mi a véleményetek az Üvegtrón könyvsorozatról?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy másnak mi a véleménye róla...

2018. dec. 15. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Az egyik kedvenc könyvsorozatom. Legfőképpen a főszereplőt imádom: vicces, talpraesett és baromi jó stratéga. Nincs túltolva a romantika, inkább a főszereplő életútját és fejlődését helyezi előtérbe. A mellékszereplők egytől egyig kidolgozattak, komoly személyiségfejlődésen mennek keresztül. Plusz egy baromi kidolgozott világról van szó.
2018. dec. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon rossz. Idegesítő, életképtelen, hiteltelen, kínos.
2018. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
A másodikkal értek egyet.
2018. dec. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Az egyik legjobb sorozat.

Ha annyira rossz, miért nyeri meg szinte mindegyik rész Goodreads-en a Choice Awards-ot a Young Adult Fantasy kategóriában? :)

Szerintem mindenképp adj egy esélyt a sorozatnak. Ha tetszik, tetszik, ha nem, nem.

Esetleg megpróbálkozhatnál az írónő másik sorozatával, a Tüskék és Rózsák Udvarával, ahogy észrevettem, azt többen szeretik. S ha tetszik, adsz egy esélyt az Üvegtrónnak is.


Amúgy én a 3. résztől szerettem meg igazán az Üvegtrón sorozatot.


Milyen könyveket szeretsz olvasni?

2018. dec. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
12-14 éves (vagy azon a szellemi szinten levő) tinilányoknak való szemét.
2018. dec. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Tény, hogy young adult, aminek velejárója a kötelező szerelmi háromszög és egyéb klisék, de young adult-ból a jobbik fajta ez a könyv. Szórakoztató, olvastatja magát. Tudni kell a helyén kezelni, mert a műfajából adódóan tényleg kamaszoknak való, de ettől még nem lesz rossz, sőt.
2019. jan. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
61%
Attól, hogy Young Adult és igen van benne egy kis szerelmi háromszög(de ha őszinték akarunk lenni akkor csak 2 köteten keresztül és még ezzel a kijelentésemmel is vitatkoznék), de vannak benne olyan mély jelentésű dolgok amit igen, egy 12-14 éves nem biztos, hogy érthet. Én személy szerint imádom ezt a könyvsorozatot és nem bánom, hogy akkor elkezdtem. Ahogyan a főszereplő, a könyvek is sok változáson mennek keresztül és egyre lebilincselőbb lesz. Nem tudom, hogy akiknek nem tetszett meddig olvasták, mert igen vannak hullámvölgyek, de kinek nincs? Az írónő tökéletesen dolgozta ki a karaktereket és ezt a világot is, amiben játszódik. Én nagyon ajánlom neked, bár nem tudom milyen az ízlésed, de ha már eleve odáig eljutottál, hogy érdekel miket mondanak róla és elgondolkozz rajta, hogy szeretnéd-e, akkor szerintem tetszeni fog.
2019. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!