Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A tinédzser korosztályt...

A tinédzser korosztályt érdekelheti egy ilyen könyv?

Figyelt kérdés
Egy lányról szól akinek a családja egy úgymond nindzsa faluból származik és néhány nindzsa elköltözött egy másik országba egy másik városba ahol egyességet kötöttek a város vezetőjével hogy és így ott élnek. a lány is ebben a városban él, de attól kapcsolatban vannak a szülőfalujukkal és ugyanúgy végzik a feladatokat. De a város lakók nem tudják hogy ilyen úgymond képességei vannak néhány embernek. És ennek a lánynak a története lenne leírva.
2018. dec. 17. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Van benne valami konfliktus vagy bonyodalom?
2018. dec. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tervezek bele rakni.
2018. dec. 17. 14:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Sejtettem hogy saját szerzemény.

Én bár már benne vagyok a felnőttkönyvben, de szoktam olvasni tinédzsereknek szóló könyveket,komolyabb témájúakat.

A könyved alaptörténete alapján és a bonyodalmak hozzáadásával persze,könnyen népszerű lehet tinik és akár a felnőttek körében is.

Sok sikert hozzá!

2018. dec. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából csak néhány kis álmodozásomat szedem össze és írom kicsit át. Aztán nem tudom mi lesz belőle.
2018. dec. 17. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ami nem nagyon tetszik ebben, az a nindzsa dolog. Ha a való világban játszódik a sztori, akkor rengeteg kutatás kell, hogy hitelesen, és nem sértő, tájékozatlan módon tudj róluk írni, ha viszont egy elképzelt, fantasy világban játszódik, akkor érdemes lenne egy saját szót kitalálni. Lehet, hogy ez csak az én hülyeségem, de engem baromira zavarna mindkét eshetőség, amit leírtam.
2018. dec. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!