Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet írjak tinédzser...

Milyen könyvet írjak tinédzser fiúknak?

Figyelt kérdés

2017. nov. 18. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Érdekfeszítőt, aztán majd a korosztály megtalálja a könyvet. Ha elkészül. Amúgy, úgy látom, nincs ihleted. Ihlet, kreativitás, fantáziálás nélkül nehezen lehet könyvet írni, ha úgy szeretnéd, hogy te lennél a szerző. Szárnyalnia kéne hozzá a képzeletednek. És énszerintem ez nem úgy szokott működni, hogy kitalálom, hogy "Na én most írok egy könyvet"; hanem úgy, hogy először kezd kirajzolódni valami sztori, valami történet, és utána jön meg maga az ötlet, hogy azt érdemes lenne papírra vetni. Szóval előbb a sztori ötlete jön meg, utána, hogy "ez jó ezt le kéne írni". Nem pedig úgy, hogy valaki kitalálja, gondol egyet, hogy "na most írok egy könyvet, nade miről?". Szóval szerintem sztori meg alapötlet nélkül elég nehéz lehet belekezdeni, hogyha még azt se tudod, miről akarsz írni. Szóval szerintem nincs témád. Szóval ha nincs magadtól ötleted, akkor ne írj, vagy esetleg ötletelgethetsz, várhatsz, amíg nem jön az ihlet, esetleg leírogathatsz 1-2 random szót, ami eszedbe jut, és akkor már el tudnál indulni egy vonalon. De ez így eléggé üres.

:S

2017. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az van hogy nincs ötletem, mert több is van csak azt nem tudom melyiket érdemesebb leírni.
2017. nov. 18. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell választanod meg rangsorolnod, akár mindet elkezdheted egymással párhuzamosan is.
2017. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben van. Köszönöm!
2017. nov. 19. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!