Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan lehet kiadni egy...

Hogyan lehet kiadni egy könyvet? Vagy egyáltalán hogyan érdemes terjeszteni egy "művet"?

Figyelt kérdés

Angol szakos vagyok, illetve grafikát is tanultam és tulajdonképpen ezt a két területet szeretném ötvözni. Vannak ötleteim és úgy érzem, hogy most az egyetemnek köszönhetően is csomó segítséget kapok, úgyhogy már egy ideje játszom a gondolattal, hogy másokhoz is eljuttassam az írásaimat és ne csak a fióknak írjak. Viszont nem tudom, hogy ennek mégis mi a pontos menete és milyen lehetőségek vannak.


Gondolom, hogy a könyvkiadás egy elég bonyolult dolog, emiatt nem is ragaszkodom ehhez formához (bár nem lenne rossz, úgyhogy ezzel kapcsolatban is szívesen fogadom a válaszokat). Ma talán már a digitális tartalmaknak is nagyobb a jelentősége, viszont azért többet, teljesebbet és igényesebbet szeretnék, mint egy szimpla facebook oldal, ahol posztolom az írásokat és feltöltök mellé egy képet... Nem tudom, hogy mi lenne a legjobb megoldás és nem tudom, hogy hogyan lehetne eljuttatni az emberekhez és felhívni rá a figyelmet, szóval ebben szeretnék egy kis segítséget kérni.


2018. dec. 19. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem bonyolult a könyvkiadas ha van rá párszázezred ami nagy valószínűséggel nem térül meg. Nem a könyv miatt.

Facebookra ilyeneket tényleg kár lenne kitenni, akkor már unkább valami elektronikus formátumban kellene feltölteni és úgy osztogatni.

Azon is sok múlik milyen téma, milyen műfaj, vannak akik szállodáknak, kluboknak írnak sztorikat, bár ez szerintem tök fura, de mégis sok helyen megy.

Online folyóiratot lenne még erdemes megkeresni, de tényleg jó lenne tudni hozzá, hogy mi a terv.

2018. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!