Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Te a Harry Pottert régi vagy...

Te a Harry Pottert régi vagy új kiadásban olvasod?

Figyelt kérdés

A régi, old-school kiadás a keményfedeles, védőborítóval ellátott kiadás, amin a "Harry Potter" felírag ezüstösen csillog. Nos, gyerekkorban ezt olvastam, és most elkezdtem újra megvenni és olvasni a HP könyveket, és nekem így hozza igazán az élményt.


Az új borító puhafedeles, és sokkal szebbek rajta a rajzok, gondolom, a mai tizenévesek inkább ezt veszik. Angolul majd ezzel a kiadással fogom olvasni, de magyarul nálam a régi a nyerő.


Nálatok?


Boldog karácsonyt.


2018. dec. 25. 08:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy azon gondolkodom most, hogy az új borítókhoz érdemes lett volna új fordítást is készíteni. Akkor lehet jobban felkeltette volna az érdeklődésem, bár a régit akkor sem körözte volna le nálam. 😁
2018. dec. 25. 08:54
 2/6 anonim ***** válasza:

Régi.

Boldog karácsonyt!

17/L

2018. dec. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Régi kiadást olvasom. Egyrészt, számomra jó érzés azt a könyvet a kezemben tartani, amit először 9 évesen olvastam és belevezetett a varázslók világába. Ezt a példányt olvastam újra és újra, nem vágyom más kiadásra. :)

Másrészt, ha már megvannak a könyvek, csupán egy új borító miatt nem fogom mégegyszer megvenni, a lényeg úgyis ugyanaz.

2018. dec. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3.-7. kötetig régi.


Az első kettő ki van nyomtatva és összefogva.

2018. dec. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A régit, mivel úgy van meg. Tudom, sokan megveszik az újat is, mert kell a gyűjteménybe, de én nem. Angolul is megvan, de ott vegyes, van olyan kötet, ami az első kiadású, van olyan, ami már 2012-es kiadású. Az élmény ugyanaolyan
2018. dec. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a régit. Kiskoromban csak az volt ugyebár, ahhoz vagyok szokva. Most akarom beszerezni a hiányzó köteteket, és kizárólag keménykötésűben. Számomra ezeknek nemcsak eszmei értéke van: sokkal tartósabb egy keménykötésű könyv, hiába szebb, vagy nem szebb az új kiadás. Nem szeretem a könyveket, amik nagyon gyorsan rongyolódnak. Illetve hát, a tartalom nyilván fontosabb, de szeretem, ha a könyveim szép állapotban vannak és maradnak meg később is.
2018. dec. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!