Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vissza lehet adni?

Vissza lehet adni?

Figyelt kérdés
Nos,Karácsonyra anyuékról és az unokatestvéremtől is a Harry Potter és az azkabani fogoly című könyvet kaptam. (Anyuéktól még mást is de ez nem fontos). És nincs szívem eladni egyiket se, nem szeretek ajándékokat eladni. Arra gondoltam,hogy mivel az anyuékéba nincs írva semmi (a másikba bele van írva hogy Boldog Karácsonyt xy, qz-től) és azt vissza vinnénk a boltba és ugye akkor vissza kapnánk a pénzt és még pótolnák egy keveset ha szükséges és akkor megkaphatnám a 4. részt. Csak nem tudon mennyire lehetséges ez. A könyv teljesen rendben van,még az átcédula is rajta van. Lehet nem minden könyves üzletbe (és tudom hogy abba kell vissza vigyem) de ha tudom,hogy létezik olyan ahol vissza veszik és vissza adják a pénzt az már egy jó jel lenne és lenne reményem is. (Ha segít akkor Kobak könyvesüzletből van)

2018. dec. 25. 16:46
 1/4 A kérdező kommentje:

Utólag túl sok az és. Ezért elnézést.

*anyuéktól, *árcédula

2018. dec. 25. 16:48
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen korrekt. Nekünk is volt már olyan, hogy olyan könyvet kaptunk, ami megvolt, visszamentünk, és kicsréltük egy olyanra, ami még nem. Pont így, egy gyermekkönyv sorozaton belüli másik kötet. A könyvesbolti eladók nem fognak csodálkozni, nem egyszeri eset.
2018. dec. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vissza lehet vinni, de vannak helyek, ahol csak blokkal veszik vissza.
2018. dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A blokk is megvan.
2018. dec. 25. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!