Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tud-e erről valaki valamit?!

Tud-e erről valaki valamit?!

Figyelt kérdés

Nagy rajongója vagyok az Olsen ikreknek. Így olvasom a 16 leszek című könyvsorozatukat is. Most tartok a 12. (ELVILEG UTOLSÓ KÖTETNÉL). Eddig úgy tudtam hogy 12 kötetes. Minden kötet végén van a következő kötetből egy kis részlet.

A lényeg hogy a 12. kötet végén van egy kis részlet a Csóközön című 13. kötetből!!!

Mivel eddig úgy tudtam, hogy 12 kötetes, rákerestem a neten, de nem találtam semmit. Viszont az hogy van belőle egy kis részlet a 12. kötet végén arra enged következtetni, hogy elkészült és létezik ez a bizonyos 13. kötet.

A kérdésem az, hogy erről tud-e valaki valamit? És a tényleg létezik, hol lehetne megtalálni?!


Előtre is köszönöm a válaszokat.



#kötet #Olsen ikrek #16 leszek #Csóközön #12. kötet #13. kötet
2019. jan. 1. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Eredetiben 18 regényt adtak ki, gyors keresésből kiderül.
2019. jan. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De milyen gyors keresésből?

Rákerestem külön a 13. kötetre így: Mary-Kate és Ashley Olsen: 16 leszek - 13. Csóközön

semmi találat, csak a többi korábbi kötetről, meg az Olsen ikrek többi dolgáról.

Rákerestem a 16 leszek sorozatra így: Mary-Kate és Ashley Olsen 16 leszek kötetek meg összes kötet

csak a 12. kötetig hozta ki.

2019. jan. 2. 11:23
 3/3 A kérdező kommentje:

Most néztem, hogy angolul megtalálható, szóval pontosítok a kérdésen:

MAGYARUL MEGTALÁLHATÓAK-E A 13-18-IG A KÖTETEK?!

Ugyan is nem sokat tudok angolul. Sajnos.

2019. jan. 2. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!