Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek a Percy Jackson...

Szerintetek a Percy Jackson vagy a Harry Potter sorozat a jobb?

Figyelt kérdés
Nekem a Percy sokkal jobban tetszett, mint a Harry, de kíváncsi vagyok ti mit gondoltok.

2019. jan. 6. 16:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
3%
Miért kell ilyen jó dolgok mellé megemlíteni a kiba#$@tt politikát?
2019. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%

Hasoló, hasonló. Szeretem Rick Riordan könyveit, eddig mindet olvastam, ami megjelent (angolul), de számomra egyértelműen a Harry Potter. Azt ismertem előbb, azzal nőttem fel (igen, én is).


Egyébként a karakter jellembeli vonásaiban nekem Percy szimpatikusabb, mint Harry. Harrynek nagyon rosszat tesz, amikor kamaszodni kezd, hisztikirály lesz belőle, Percy ezt a dolgot jobban kezeli.


Egyébként harmadiknak felhoznám a Magisztérium sorozatot, mert megállja a helyet a másik kettő mellett, és Callum is elég bonyolult karakter ahhoz, hogy helye lehessen köztük.

2019. jan. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő egy formán tetszik. Mondjuk tininek tényleg Percy a normálisabb.
2019. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Mindkét széria beszippantott, a Harry Potter-nek jobban fel van építve a világa és a film adaptációk sem rosszak. Percy Jackson kalandosabb, humorosabb, de a filmadaptációi botrányosnak (szerintem)
2019. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
87%
Szerintem is a Percy jobb,de a belőle készült film az kész röhej,nagyon rossz. A harry pottert is szeretem,az is egy remek sorozat.
2019. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
12/ MAgisztérium ? ne viccelj már, az hulladék mind a kettőhöz képest.
2021. ápr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

12 ezért is lesz a hp sokkal jobb irodalmi mű! mert valósan kezeli a kamaszkort és egyszerre megélik a mágia és a valós biológia dolgait


egyélrtelműen a hp sokkal jobb! lényegtelen hogy a percy filmeket mennyire rontották el !


egyrészt a percy filmek inkább egy fanfiction... miért?

hát mert minden isten minden isteni dolog az ókori görög időben létezik a moden korban!


konkrétan fogtunk a 2500 évvel ezelőtti görög világot és a 21. századba importáltunk minden változás és fantázia nélkül!!


igazából a filmet szerettem mert nem volt rossz

de ettől függetlenül rossz volt :D furcsán hangzik de ja... szeretem a mitológiákat de az hogy az akkori világot a mostanival csak simán egybe ollózták!


mit keresett ott medusa??? mikor ő vele perseus végzett? ha már ott volt akkor miért kellett megint a fejét levágni? már többször el lett sütve abban az időben a titánok harcában...


a percy jackson nem tudott kinőni a gyermeki szerepből míg a hp egyre sötétebb és komolyabb illetve összetettebb lesz minden egyes filmmel!


a könyv meg még annál is jobban ki van dolgozva (persze vannak hibák itt is)

2022. márc. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én örök Percy fan vagyok
2022. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!