Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter kontra Twilight?

Harry Potter kontra Twilight?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nagy HP rajongó vagyok, kívülről fújom az összes könyvet, filmet... aztán betört a Twilight! Imádom ezt is, a könyveket, filmeket is, de aztán belegondoltam, hogy most ettől a vámpír-mizériától eléggé elfelejtették az emberek a HP-t! Nem foglalkoznak már vele annyit, a rajongók is elfordulnak a Twilight felé inkább... ti nem érzitek így?
2010. jún. 29. 16:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

Na bumm. Előtte meg a Star wars mánia volt meg még ki tudja. Az írónő már így is mocskosul gazdag a HP-s dolgokaból, sőt valahol olvastam, hogy ismét írni tervez.

Nem mellesleg jön majd még az utolsó könyv, ráadásul 2 filmben, akkor majd megint előveszik a HP-t. Mindig jön valami új és érdekesebb. Plusz a mostani tinik a tvájlájtra vannak rákattanva, én anno a HP-re voltam, mostanra (19 évesen) meg már elolvasom az alkonyat könyveket, megnézem a filmet 1-2-szer és annyi. Bezzeg a HP-ket 5-6szor is kiolvastam :D Ez van, mindig van valami újabb mánia.

2010. jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
0 : 0
2010. jún. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
25%

Én tudok jobbat!

Lefeküdnél saját magaddal, hogy megmentsd a szüleid életét?

2010. jún. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%

az utolsó hogy érti ezt??xD

én mindketőtt szeretem^^ de csak leakarják húzni a pénzemxD

2010. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
17%
A HP-t egyenesen utálom...A film első 5 percét nem tudtam végig nézni. A Twilightot meg imádom... Valahogy nekem ez a varázslós cucc nem jön be =/
2010. júl. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
23%
1et értek...mindég jön 1 újabb...én szeretem mind kettőt, de talán nekem a Twilight jobban tetszik...talán 1 kicsit romantikusabb típus vagyok...de hát ízlések és pofonok...én az Alkonyatra szavzok...=)
2010. júl. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
ez a twilight ez egy romantikus konyv vagy fiúknak is ajánljátok????
2010. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
szerintem a fiúknak is tetszene, csak sokan nem akarják elolvasni a film után :):)
2010. júl. 12. 20:27
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
Hát én személy szerint rühellem a Twilightot. A Harry Pottert meg egyenesen imádom!!! Ez érthető,hiszen a Harry Potter a világ legjobb könyvsorozata. Ez a vámpír őrület pár hónap múlva alábbhagy,és a kedves rajongók köpni nyelni nem tudnak majd,ha megérkezik a Harry Potter utolsó része! Ennyi.:D
2010. okt. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Harry Potter, olvastam a Twilight-ot is, de a HP sokkal jobb.
2011. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!