Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket olvastok/szer...

Milyen könyveket olvastok/szerették?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni egy könyvet, de nem tudom, hogy miről is szóljon. Az lenne a kérdésem, hogy ti milyen témában olvasnátok könyveket? Nem olyan válaszokat várok, hogy,, ha nincs ötleted, ne kezdd el" Előre köszönöm!

2019. jan. 19. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Horror/thriller/sci-fi műfajt kedvelem leginkább. De ha olyan kedvem van,akár egy Daniel Steel is le tud kötni. :) Hangulatfüggő az olvasás. Akárcsak a filmnézés. Gondolkozz mi az, ami érdekel és úgy keress könyvet. Úgy egyszerűbb neked tetszőt találni.
2019. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én fantasty könyveket szeretek olvasni :D valami olyat, amiben van dráma is bőven, és olyat, amiben a főszereplő nem egy tökéletes keménynek beállított karakter, én inkább a csendesebbekért vagyok oda,ők is lehetnek menők, csak nem kimutatják ezt
2019. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Metionin ***** válasza:
Fantasy (nem romantikus vámpíros, hanem a "régebbiek", klasszikusabbak), régi horror (Poe és Lovecraft örök kedvenc), Stephen King minden mennyiségben, okkult tudománytörténeti könyvek, de érdekesebb klasszikusokat is szeretek, pl. Szabó Magdát vagy Fekete István állatos könyveit.
2019. jan. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Hiába nem akarod ezeket a "ha nincs ötleted, ne kezdd el" válaszokat hallani, ha egyszer ez az igazság. Ha megszáll az ihlet és támad egy jó regényötleted, ami kikívánkozik belőled, akkor kezdj el dolgozni rajta.

De ne mi szabjuk már meg a lényeget, könyörgöm. Ha semmilyen ötlet nem foglalkoztat, akkor mi motivál egyáltalán az írásra??

2019. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem a fantasy ideális kezdésnek.aztán ha jön az ihlet...
2019. jan. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig érkezett válaszokat!
2019. jan. 20. 09:14
 7/11 Bringi09 válasza:
Én nagyon hangulatfüggő vagyok ebböl a szempontból,sokat és sokfélét olvasok. A moly.hu sokat segít, ott a cimkék segítenek a műfaj és a tartalom kiválasztásásnál, majd a százalék és fülszövegek alapján eldöntöm melyik érdekel jobban, de sokszor az értékeléseket is elolvasom, hogy biztosra menjek.A Spojlert pedig lefedve jelölik, úgyhogy nem lövik le a poént.Remélem neked is segít.
2019. jan. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Scifi,fantasy,YA....

De ha részben olyan helyen játszódik,amit valóban ismersz,tehát a lakhelyed környéke,azzal nagyon fel lehet dobni👍

(william r. forstchen egy évvel később trilógia: a hely leírása és a könyv tartalma nagyon megfogott.

Akár Szabó Tibor Benjámin Epicje)

2019. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Röviden mindent. Jó, persze nagyrészt lorunk meghatározó műfajainak és íróinak hódolok: horror, thriller, scifi, fantasy. De olvasok drámát, prózát, vígjátékot, krimit, stb. Mindent.
2019. jan. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

urban fantasy

Nálam most ez mindent visz egy jó kis romantikus szállal.

2019. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!