Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha szeretnék írni egy könyvet,...

Ha szeretnék írni egy könyvet, de kiadatni csak kb.10 év múlva, akkor elég az, hogy most legépelem Word formátumban, és elteszem későbbre?

Figyelt kérdés
Nem tudományos könyvet. (Nem találtam jobb kategóriát.)

2019. jan. 21. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

Nem, 10 év múlva már egy gép sem fogja tudni felolvasni a Word-ot.


Ugyanúgy mint ahogy pl. a mai gépek nem tudják felolvasni a Wordstar szövegeket, FPX képeket, vagy akár az Atari / C64 fájlokat, floppy lemezeket...

2019. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de a .doc formátum kb. 20 éve csont nélkül olvasható, és semmilyen jel nem utal arra, hogy ez később változna.
2019. jan. 21. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Oké cicafül. Én szóltam.
2019. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Hagyd a 81%-ost, nyilván rossz napja volt.

Teljesen oké, ha később szeretnéd kiadatni, de mielőtt ezt megtennéd, olvastasd el másokkal is, kérj ki véleményeket.

2019. jan. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
10 év múlva kiadni? 10 év múlva röhögni fogsz saját magadon, hogy miket írtál :D
2019. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

Előbb írd meg... :D

Aztán ha meglesz, úgyis szívesen kiadatnád.

Majd a tíz év azzal megy majd el, hogy folyamatosan javítod a szöveget :D Nagyon ritka, hogy az első könyv máris kiadható szinten van.

2019. jan. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!