Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek hány évesek...

Szerintetek hány évesek olvashatják a következő könyveket?

Figyelt kérdés

V. E. Shwab-Egy ​sötétebb mágia


Andy Weir-A ​marsi


Colleen Hoover-It ​Ends with Us – Velünk véget ér


Margaret Atwood-A ​szolgálólány meséje


Naomi Alderman-A hatalom


Paula Hawkins-A ​lány a vonaton


Sarah J. Maas-A ​Court of Thorns and Roses – Tüskék és rózsák udvara


Victoria Aveyard-Vörös ​királynő


Molyon kinéztem pár könyvet, viszont ezeknél nem volt szabva egy alsó korhatár. Már jártam meg így, hogy nem tudtam hány éveseknek való a bizonyos regény, megvettem ajándékba egy 14 éves lánynak és bumm, 18+os a könyv.

Ezek közül szeretnék választani neki valamit, meg más ismerőseimnek és ezért kérdeztem. Plusz ha valakinek lenne kedve és ideje leírni a véleményét a fentiekben leírt kötetekről, akkor szívesen várom ;)



2019. jan. 21. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem a 14 évesek is szoktak olvasni 18+ könyveket, szóval nem éppen ez számít, hanem az, hogy mennyire érett a korához képest, milyen témák érdeklik, milyen könyveket olvasott eddig.

Ha mindenevő, akkor bármelyik jó lehet, de ha nem...akkor azért ezek annyira nem egyformák, mert van itt krimi, ya cancer, scifi is.

2019. jan. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindenevő szerencsére, így könnyebb neki választani.
2019. jan. 22. 06:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nagyrészt 18 éveseknek ajánlott, de ez nem jelent semmit. Én 14 éves kortól megfelelőnek tartanám. Engem akkor nagyon felcsigáztak volna, persze most is, huszonévesen, de akkor is
2019. jan. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi a választ! :)
2019. jan. 22. 17:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy a könyvek hátuljára le van írva, hogy hány éves kortól olvashatóak. :)
2019. jan. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak én rendelni szeretném, a könyvesbolt messze van és drága
2019. jan. 23. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!