Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpad könyvemről vélemény?...

Wattpad könyvemről vélemény? Miben kéne fejlődnöm?

Figyelt kérdés

A nevem ott Monccchi és a becses könyv címe a "te"

10/?



2019. márc. 22. 07:07
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

A formán még csiszolni kell, a központozás fejlesztését erősen ajánlom. A bekezdések a barátaid. Minden új gondolatot külön nyiss meg, a megszólalásokat szintén.

Logikátlan fordulatokkal és képekkel van tele, például a fekete szem miért “írisztelen”? Van egyáltalán ilyen szó? Ha pedig már tavaly “elvérzett”, akkor épp egy hulláról van szó.

A jelent és a múltat ne váltogatsd (kivéve persze, ha visszaemlékezésről van szó). Döntsd el, hogy a történet itt és most játszódik-e, jelenben elbeszélve (pl Felnézek az égre és a csillagokban gyönyörködök. Csodás este van.) vagy a múlt eseményeit meséli-e (pl Felnéztem az égre és a csillagokban gyönyörködtem. Csodás este volt.)

A cselekmémy túl gyors, nincsenek leírások (egyedül a kórház fehér faláról tudtunk meg valamit). Az igazság az, hogy te biztos látod magad előtt a helyszíneket, de az olvasó nem.

Ami pedig a történetre nézve logikátlan: egy bántalmazó, alkoholista anya hogyan tud fenntartani egy emeletes házat/lakást egyedülállóként, ránézésre szétzuhanva? A főszereplő miért nem kért eddig segítséget? Az elején pedig: mivel nem volt étel a házban, megivott öt üvegnyi alkoholos italt? Nem tudom belőni, hány éves a főszereplőd, így ez különösen fura.

Mindent összevetve azért nem rossz, érdekesen indul a sztori, de bőven van még rajta mit csiszolni. Érdemes sokat olvasni és onnan ellesni a formákat. :)

2019. márc. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

az írisztelen szem, arra értettem kitágult annyira a pupillája, hogy nem is látod a szem színét .


A tavaly elvérezve drámaibb mint a majdnem elvérezve, :D de ha tényleg értelmetlen beleírom.

2019. ápr. 8. 07:11
 13/14 A kérdező kommentje:
Segélyből élnek, a ház attól még hogy nagy, egy romhalmaz, amúgy a nő prosti~ ha bátorodik kijózanodni keres pénzt. Az hogy miért nem szól valakinek, t nem lesz hol laknia, nincs senkije aki befogadná, de nem is csak ez, Majd ha lesz rá alkalom, légy nyugodt el fog menni:d Köszönöm hogy elolvastad♥
2019. ápr. 8. 07:19
 14/14 A kérdező kommentje:
á, és az alkohol. Töke tele volt a lánynak :D
2019. ápr. 8. 07:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!