Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van kedvenc könyvkiadótok?

Van kedvenc könyvkiadótok?

Figyelt kérdés
Van valakinek kedvenc könyvkiadója? Esetleg le tudná írni, hogy általában melyik kiadó foglalkozik melyik műfajjal?

2019. ápr. 3. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Könyvmolyképző

De szeretem az álomgyárt és a ulpiust is. Mindnek meg van a maga jellemzője, milyen könyveket adnak ki. Milyen témákat. A konyvmoly mondjuk elég tág már ilyentéren

2019. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Én szeretem a Fumax-ot, mert mangák, képregények, sci-fik és fantasy-k találhatók náluk nagy részben, köztük olyan külföldön híres könyvekkel, melyekről magyar ember nem hallott volna nélkülük.
2019. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Delta vision

Fumax

Agave

Gabo

Szukits

Könyvmolyképző


Igazából még lehetne sorolni, mert nem kiadó alapján választok. Mindegyiknél vannak könyvek, amik teljesen hidegen hagynak: pl. képregények, krimi, Mark Lawrence, stb.

2019. ápr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is a Könyvmolyképző, Ulpius és a Wow Kiadótól is olvastam már több jó könyvet, utóbbi főként szerelmes/felnőtt könyveket ad ki.
2019. ápr. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Könyvmolyképző, mert nagyon odafigyelnek az olvasókra.
2019. ápr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

A Delta Vision főleg fiúknak szóló fantasy kalandregényeket ad ki.

A Fumax is inkább ez a vonal.

Az Agave krimi leginkább

A Könyvmolyképzőnél amilyen pötty vagy logó, olyan típusú sorozat. Ők mindent kiadnak, mesekönyv, csajos könyvek, kamaszkönyvek fiúknak, sci-fi, fantasy, szóval sokféle.

A Maxim kiscsajoknak romantika

De van egy csomó más kiadó is. Mi kéne pontosan, mit keresel?

2019. ápr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Menő könyvek (a Líra hálózaton belül)
2019. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az előzőekhez hozzátenném még a Főnix Könyvműhely-t is.
2019. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, nem mintha túlzottan érdekelne, de hogyan lehet, hogy itt a legtöbb válasz nem 100%-ban hasznos? 😂 A kérdésre válaszoltak, és ki is fejtették, ahogy a kérdező kérte. Még csak troll sem volt a válaszok között. Na nem mintha ettől most a kardomba dőlnék, de azért ez egy kicsit nevetséges
2019. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Delta vision.
2019. ápr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!