Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a jobb könyvsorozat,...

Melyik a jobb könyvsorozat, Darren Shan - Démonvilág vagy Vámpír könyvek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 22:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
a démonsorozat elég durva. mármint sok benne a gyilkolás, de a vámpíros jobb, regényesebb
2010. júl. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én a vámpírosat jobban szerettem.
2010. júl. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Sztem a vámpíros jobb. :D
2010. júl. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 kisherceg69 válasza:
100%

Én pont fordítva gondolom: szerintem a démon könyvek nagyobb horderejűek, fordulatosabbak, kevésbé gyerekeknek címzettek. Csak néhány szereplő túlságosan hasonlít a vámpírosokhoz (pl Mr. Crepsley és Dervish).


Ennek ellenére mindkettő zseniális.

2010. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Vámpíros egyértelműen. És nem gyerekeknek szól az se.
2010. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
sztem is egyértelmüen vámpírkönyvek.
2010. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Kinek a pap,kinek a papné.

Én a vámpírkönyveket szeretem bújni jobban:)

2010. júl. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Én még nem olvastam a Démonvilág sorozatot, de a vámpíros nagyon tettszik! Igazából mindkettő ifjúsági könyv, de egyértelmű, hogy a Démonvilág egy durvább sorozat. Szerintem olvasd el mindkettő első-első fejezetét, és amelyiknek jobban tettszik a kezdése, valószínűleg neked az fog jobban tetszeni (én is így csináltam). Remélem segítettem. ^^
2010. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Démonvilág..
2010. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Véleményem szerint a Démonvilág könyvei jobbak, fordulatosabbak, és a másodiknál és azt hittem, hogy nem is fog egymásra épülni, egészen a könyv végéig, tehát többet kell gondolkodni benne. A vámpírkönyveket olvastam először, bevallom függő lettem, és másokat is függővé tettem. Igazából már nem emlékszem annyira a vámpírkönyvekre, de a démonvilág még erősen él bennem ezért mondanám azt, habár picivel, de jobb a démonvilág.

Sajnos a Rémségek Cirkusza film sem olyan lett, amilyenre számítottam.

2010. júl. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!