Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol lehet/érdemes több száz...

Hol lehet/érdemes több száz fős könyvgyűjtemény eladni?

Figyelt kérdés
Sürgősen kell a pénz, így kénytelen vagyok eladni a könyveimet. Hol lehet/érdemes több száz könyvből álló könyvgyűjteményt eladni, ahol házhoz jönnek a könyvekért?

2019. ápr. 23. 11:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
Mennyiért adnád?
2019. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Antikvárium.hu szokott kiszállni. Tőlem 30 ft / db atlagaron vettek meg több mint 800 konyvet.
2019. ápr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Antikváriumban. Nekem be kellett vinnem a könyveket, de jó pénzt kaptam értük. 200-1500 Ft-ot/db
2019. ápr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Második 800x30 az 24000 forintért adtál annyi könyvet? Jó sok eszed van.
2019. ápr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#1: Olyan pár száz forintra gondoltam darabját (mivel kell, hogy haszna is legyen az antikváriumnak). ma meg holnap kiválogatom azokat a könyveket, amikre tényleg nincs szükségem és készítek belőle egy listát.


#2: Harminc forint átlagban per könyv? Az túl soványnak tűnik.


Néztem a Libri weboldalán, hogy az egyik antikvár könyv, ami nekem is megvan (és valószínűleg ettől a kötettől tuti megválok), azt 3990 forintért van ott árulva. Ennél a könyvnél tényleg eléggé gyenge lenne az a harminc forint.


#3: Falun lakom, kocsi nincs, így eléggé necces lenne megoldani a bevitelt a városba.

2019. ápr. 23. 11:49
 6/12 anonim válasza:
Ha jól értem 50-60 ezer forintért eladnád őket? Milyen problémád van, amit ez a kevés összeg megoldana?
2019. ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6: Laptopot akarok venni, ki is néztem magamnak egy egész jó használtat. Jelenleg csak asztali számítógépem van és mivel nem vagyok mindig otthon és szükségem lenne arra, hogy "non-stop" tudjak gépközelben lenni, főleg a holtidőkben (például amikor utazok), hogy tudjak tanulni.
2019. ápr. 23. 12:02
 8/12 anonim válasza:
Inkább vállalj be egy kis szüneti melót.
2019. ápr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Antikváriumok normál szépirodalmi könyveket pár száz forintért vesznek át, ha nagyon régi, akkor valamivel több. Pár éve egy munkatársam 50 könyvet adott le egy helyre és kb. 8000 ezret kapott. Inkább írj egy listát róluk és küldd el több antikváriumnak, hogy mennyit adnának.
2019. ápr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8: Vállalnék, ha lenne. :/ Eléggé le vannak korlátozva a lehetőségek vidéken, főleg falun, a ramaty tömegközlekedés ráadásul ezt tetézi (ezért is tanulok, hogy elkerüljek legalább a fővárosba). +Némely könyv csak a "helyet foglalja" kategória, a nagy részük mivel kötelező olvasmány, így szinte minden könyvtárból kikölcsönözhetném, ha ki akarnám őket olvasni.


#9: Úgy tervezem, hogy katalogizálom miket akarok eladni.

2019. ápr. 23. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!