Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Minőségi fantasy könyv,...

Minőségi fantasy könyv, könyvkiadó?

Figyelt kérdés

Nem fanfictionokra, meg Wattpados irományokra gondolok, hanem minőségi fantasy regényekre. Akár több részből álló könyvsorozat is érdekelne.

A Maxim Könyvkiadót ismerem.

Online szeretném megrendelni.



2019. ápr. 23. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Könyv kiadók és pár fantasy regényük, ehhez pluszba használd a moly nevezetű oldalt, nagyon jó:


Fumax

A Wadon királyai

Trónbitorlók - Ryria krónikák

Vérrel írt ígéretek



Delta vision

Őrség őrség - és az összes többi Korongvilág regény Terry Pratchett-től

Robin jobb könyvei

Brandon Sanderson könyvei

Greg Keyes könyvei

Salvatore: Otthon



Agave

Lépcsők városa

Éjszárny


Gabo

A szél neve

A kobold császár

Rengeteg

Horgonyhely

2019. ápr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom, hogy te milyen jellegű fantasyre gondolsz elsősorban, de a Fumax kiadónál nagy a választék.

Én a komolyabb, felnőtteknek szóló, sötétebb fantasyket szeretem, azok közül is csak a nagyon kiemelkedőeket.

Amit ajánlok, az a:

- Mark Lawrence: Széthullott birodalom trilógia

- Joe Abercrombie: Az Első törvény trilógia + 4 egyéb kiegészítő kötet, amik ugyanabban világban játszódnak

- George R. R. Martin: A tűz és jég dala

Ha viszont inkább gyerekeknek szóló, ifjúsági-fantasy érdekel, akkor talán a Percy Jackson és az olimposziakat tudom ajánlani, nem olvastam, de sokan szeretik.

Egyébként meg nem csak kiadótól tudsz rendelni, rendelhetsz könyváruháztól is (pl.: Libri, Líra), úgy nagyobb a választék, bár valamivel drágább is.

2019. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!